شبانه‌روزی بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری گلستان 300x225 - افتتاح مرکز شبانه‌روزی بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری گلستانترکمن نیوز:  مرکز شبانه‌روزی بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح های سرمایه گذاری استان عصر امروز چهارشنبه ۷ آبان با حضور دکتر حق شناس استاندار گلستان و دیگر مدیران اقتصادی افتتاح شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  با توجه به ابلاغیه وزیر محترم صنعت ، معدن و تجارت و تاکیدات و مکاتبات دکتر دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور و قائم مقام کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید کشور ،  مرکز شبانه‌روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه‌گذاری استان گلستان  با حضور دکتر حق شناس استاندار ، مهندس کریمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و مدیران دستگاه های اجرائی مرتبط افتتاح شد.

لازم بت ذکر است این مرکز به منظور بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی فعال در حوزه کشاورزی، صنعتی و گردشگری  و طرح‌های سرمایه‌گذاری در بخش های مختلف اقتصادی استان  گلستان فعالیت خود را آغاز کرده و به صورت شبانه‌روزی به متقاضیان خدمات ارائه خواهد کرد.
گفتنی است صاحبان واحدهای تولیدی بخش‌های صنعتی، کشاورزی و گردشگری و طرح‌های سرمایه‌گذاری استان دارای مشکل، می‌توانند با مراجعه حضوری به این مرکز از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب، مشکلات خود را پیگیری کنند.
همچنین نمایندگان دستگاه‌های اجرایی مختلف از جمله جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و میراث فرهنگی،  گردشگری و صنایع دستی،  اقتصاد و دارایی  و … در این مرکز از ساعت ۸ شب تا ۸ صبح هم به صورت تلفنی پاسخگوی  واحدهای تولیدی و سرمایه‌گذاران بوده و مشکلات آنان را بررسی می‌کنند.
شایان ذکر است نمایندگان دستگاه‌های اجرایی متولی، از طریق شماره تلفن ۰۱۷۳۲۵۴۷۶۱۰  از  ساعت ۸ شب تا ۸ صبح آماده پاسخگویی به صاحبان واحدهای صنعتی، گردشگری و کشاورزی و سرمایه‌گذاران طرح های اقتصادی هستند.
لازم به ذکر است با توجه به سیاست استان و جهت رفع موانع تولید فوری واحدهای تولیدی و اقتصادی استان ، برگزاری جلسات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان بصورت هفتگی و حداقل دو جلسه در هفته انجام می پذیرد.
انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۶:۳۶

۰۸ آبان ۱۳۹۹

کد خبر :

84975

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک