امروز : جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    36914

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    20:15 | ۱۲ مهر ۱۳۹۷

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

nahaii valibal 300x202 - اعلام ۴ تیم نیمه‌نهایی مسابقات والیبال ساحلی تور جهانی تک‌ستاره بندرترکمنوالیبال-ترکمن نیوز-  سه تیم ایرانی و تیم قزاقستان به مرحله نیمه نهایی رقابت‌های والیبال ساحلی تور جهانی تک ستاره بندرترکمن راه یافتند.

در نخستین دیدار مرحله یک چهارم نهایی تیم ایران2 با غلبه بر حریف خود به مرحله نیمه نهایی تورجهانی بندرترکمن راه پیدا کرد. در این دیدار تیم ایران2 با ترکیب رحمان رئوفی و حامدمیرزاعلی با نتیجه 2 بر یک بر حریف خود ایران5 با ترکیب پرویز فرخی و بهنام توکلی غلبه کرد و توانست به جمع چهار تیم برتر این دوره از رقابت‌ها راه پیدا کند.

تیم ایران دو در ست‌های اول و سوم به ترتیب با امتیازهای 21 بر13 و 22 بر20 به برتری رسید ایران پنج تنها در ست دوم با امتیاز 24 بر22 به پیروزی رسید. نورمحمد محرابی و گل محمد کر به عنوان داوران اول ودوم قضاوت این دیدار برعهده داشتند.

در دومین دیدار هم تیم قزاقستان با ترکیب آقایان پتروسیانس و کولشوف به مصاف نماینده جمهوری چک با ترکیب آقایان مارتین و سامک رفت که در پایان نماینده قزاقستان با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید و به مرحله نیمه نهایی صعود کرد.

تیم قزاقستان در ست‌های دوم و سوم با امتیازهای 21 بر14 و 15 بر8 به پیروزی رسید و نماینده چک تنها در ست اول با امتیاز 21 بر17 به برتری دست یافت.

تیم ایران3 نیز با شکست حریف خود تیم ملی نوجوانان کشورمان به مرحله نیمه نهایی تورجهانی بندرترکمن صعود کرد. در سومین دیدار عصر امروز تیم ایران سه با ترکیب آق محمد سلاق و عباس پورعسگری در مرحله یک‌چهارم نهایی تورجهانی تک ستاره بندر ترکمن به مصاف ایران7 با ترکیب ابوالحسن خاکی‌زاده و رضا نقیبی‌زاده رفت که درپایان تیم ایران3 با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی رسید.

تیم ایران3 با کسب این پیروزی به مرحله نیمه نهایی تورجهانی تک ستاره بندر ترکمن راه پیدا کرد.نکته قابل توجه درخشش تیم نوجوانان ایران که در قالب تیم ایران7 در این رقابت‌ها شرکت کرده بود توانست با شکست تیم‌های تایلند و ساحل عاج به مرحله یک‌چهارم نهایی صعود کند که در نهایت در برابر تیم با تجربه ایران سه از دور این رقابت‌ها کنار رفت.

تیم ایران یک نیز در چهارمین دیدار با غلبه بر حریف خود به مرحله نیمه نهایی تورجهانی بندرترکمن راه یافت. تیم ایران یک با ترکیب بهمن سالمی و آرش وکیلی در مرحله یکچهارم نهایی تورجهانی تک ستاره بندر ترکمن به مصاف نماینده تایلند رفت که در پایان تیم ایران یک با نتیجه 2 بر صفر به پیروزی دست یافت.

تیم ایران یک با کسب این پیروزی به مرحله نیمه نهایی تورجهانی تک ستاره بندر ترکمن راه پیدا کرد. تیم ایران یک در دو ست پیاپی با امتیازهای 21 بر19 و 21 بر14 به پیروزی رسید. علیرضا قلی‌زاده و حبیب مقیمی به عنوان داوران اول و دوم در این بازی قضاوت کردند.

در این دیدار تیم ایران3 در دو ست پیاپی با امتیاز های 21بر12 و21بر8 به پیروزی رسیدند.

مسعودحمدانی و علیرضا برومند به عنوان داوران اول و دوم این بازی را قضاوت کردند.

برنامه مراحل نیمه نهایی و فینال

دیدارهای نیمه نهایی رقابت‌های والیبال ساحلی تور جهانی تک ستاره بندرترکمن صبح جمعه برگزار می‌شود که ساعت ۱۰ تیم رحمان رئوفی و حامد میرزاعلی از ایران رو در روی تیم آلکسی کولشوف و آرتم پتروسیانتس از قزاقستان قرار می‌گیرد و ساعت ۱۱ تیم‌های بهمن سالمی و آرش وکیلی از ایران و آق محمد سلاق و عباس پورعسگری از ایران به مصاف یکدیگر می‌روند.

دیدارهای رده بندی و فینال این رقابت‌ها هم به ترتیب ساعت‌های ۱۵ و ۱۶ جمعه برگزار خواهد شد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز