امروز : سه شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۴,۰۱۰

ریال

|

دمای هوای شهر

WhatsApp Image 2021 06 06 at 09.48.42 300x300 - اعلام نتیجه نهایی اعتراض داوطلبین رد صلاحیت شده شورای شهر و روستا در گنبدکاووسترکمن نیوز: صلاحیت آندسته از داوطلبین شورای اسلامی روستاهای شهرستان گنبدکاووس که به عدم احراز صلاحیت خود اعتراض کرده بودند، از سوی هیات نظارت شهرستان بررسی و نتیجه آن توسط کاربران هیات نظارت انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی روستاهای این شهرستان در سامانه جامع انتخابات ثبت و به بخشداران بخش های مرکزی و داشلی برون اعلام گردید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  صلاحیت آندسته از داوطلبین شورای اسلامی روستاهای شهرستان گنبدکاووس که در مهلت قانونی تعیین شده، به عدم احراز صلاحیت خود اعتراض کرده بودند، از سوی هیات نظارت شهرستان بررسی و نتیجه آن از طریق سامانه جامع انتخابات به بخشداران بخش های مرکزی و داشلی برون ابلاغ گردید.
حسین رضائی اعلام کرد از ۳۴ نفر داوطلب که صلاحیت آنها از سوی هیات های اجرائی و نظارت بخش های مرکزی و داشلی برون احراز نشده بود، ۲۹ نفر در مهلت قانونی تعیین شده اعتراض کردند. هیات نظارت شهرستان پس از بررسی محتویات پرونده و اسناد مثبته ارائه شده از سوی داوطلبین و برگزاری جلسات متعدد با مراجع ذیصلاح، صلاحیت ۱۲ نفر را مورد تائید قرارداد و صلاحیت ۱۹ نفر دیگر احراز نگردید و با احتساب ۵ نفر دیگر که اعتراض نکرده بودند جمعاً صلاحیت ۲۲ نفر احراز نگردید. و نتیجه بررسی صلاحیت ها از طریق ثبت در سامانه جامع انتخابات به بخشداران بخش های مرکزی و نظارت ابلاغ گردید.
 رئیس هیات نظارت شهرستان در ادامه افزود: نتیجه اعلام شده قطعی و نهائی است و بخشداران در روز ۱۶ خرداد نتایج را به داوطلبین اعلام خواهند نمود.
حسین رضائی از سوی اعضای هیات نظارت شهرستان از همکاری و مساعدت مراجع ذیصلاح قدردانی کرد.
لازم به ذکر است از ۱۲۱۶ نفر داوطلب ثبت نام شده برای شرکت در انتخابات ششمین دوره شورای اسلامی روستاهای بخش های مرکزی و داشلی برون، ۵ نفر انصراف، ۳۴ نفر عدم احراز و ۱۱۷۷ نفر تائید صلاحیت شده بودند. و با نتایج حاصل از بررسی مجدد صلاحیت داوطلبان در هیات نظارت شهرستان ۱۲ نفر به جمع تائید صلاحیت شدگان افزوده شدند و جمعاً صلاحیت ۱۱۸۹ نفر مورد تائید و صلاحیت ۲۲ نفر احراز نگردید. ۵ نفر نیز قبلاً انصراف داده بودند. با این احتساب صلاحیت بیش از ۹۸% از داوطلبین شورای اسلامی روستاهای شهرستان گنبدکاووس مورد تائید قرار گرفته است.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز