اخبار والیبال ساحلی – ترکمن نیوز- دبیر هیات والیبال گلستان از حضور چهار والیبالیست گلستانی در ترکیب تیم ملی برای شرکت در مسابقات قهرمانی والیبال ساحلی کشور تایلند خبر داد.

ساحلی ایران 300x199 - اعزام 4 والیبالیست گلستانی به مسابقات آسیایی والیبال ساحلی تایلند

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  حسین مقدم راد با اشاره به تمرین والیبالیست های تیم ملی در اردوی آمادگی اظهار داشت: اردوی تیم ملی والیبال ساحلی ایران با دو تیم الف و ب در حال آماده سازی و تمرین در زمین ساحلی مجموعه ورزشی آزادی تهران است.

وی افزود: ۴ والیبالیست ترکمن از استان گلستان؛ رحمان رئوفی و عبدالحامد میرزاعلی در تیم ملی (الف) و آرش وکیلی و بهمن سالمی در تیم (ب) زیر نظر سرمربی تیم رضا نایینی ترکیب اصلی تیم ملی والیبال ساحلی کشور را تشکیل می دهند و در حال تمرین در اردوی ساحلی مجموعه ورزشی آزادی تهران هستند.

مقدم راد اضافه کرد: مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی آسیا از ۳ تا ۶ مهرماه در ساتون تایلند برگزار خواهد شد.

به گفته دبیر هیات والیبال گلستان، ایران تاکنون دو بار در سالهای ۲۰۱۱ با حضور پرویز فرخی و آق محمد سلاق و در سال ۲۰۱۷ با شرکت رحمان رئوفی و بهمن سالمی که همگی ورزشکاران گلستانی هستند، قهرمان رقابت های آسیایی شده است.

استان گلستان قطب والیبال ساحلی ایران است و بندرترکمن پایتخت والیبال ساحلی کشور محسوب می شود و در نیمه اول مهرماه نیز “نخستین تورنومنت جهانی تک ستاره به میزبانی این استان در شهر بندرترکمن برگزار می شود.

انتشار دهنده : Medeniyet
تاریخ و زمان خبر

۹:۲۹

۲۷ شهریور ۱۳۹۷

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک