heiattejari 2a 300x200 - اعزام هیئت تجاری استان گلستان به آستاراخان روسیهاخبار گلستان-ایتنانیوز-  نائب رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان گلستان گفت: هیئت تجاری استان گلستان به شهر بندری آستاراخان کشور روسیه اعزام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن،  به نقل تسنیم، ارازجان شمالی پیش از ظهر امروز در جمع خبرنگاران درباره اعزام هیئت تجاری استان گلستان به روسیه اظهار داشت: این هیئت تجاری استان گلستان با هدف شرکت در اجلاس ICBC و افتتاح سرای تجاری ایرانیان در آستاراخان، وارد روسیه شده است.

نائب رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان گلستان اظهار کرد: آستاراخان، یکی از استان‌های کشور روسیه است که در شمال دریای خزر قرار دارد و هیئت‌های متعدد از این استان به جمهوری اسلامی ایران سفر می‌کنند.

وی اظهار داشت: با وجود نیاز بازار روسیه به کالاهای با کیفیت جمهوری اسلامی ایران ، در سال‌های گذشته مراودات با روسیه مطلوب نبوده اما امیدواریم با برنامه‌های مشخص شده، افتتاح سرای تجاری ایرانیان و همکاری‌های بخش حاکمیتی دو طرف شاهد افزایش سطح روابط تجاری باشیم.

شمالی افزود: ICBC اجلاس شورای بین‌المللی همکاری‌های تجاری اتاق‌های بازرگانی و صنعت کشورهای منطقه دریای خزر یا خزر تجاری است که کشورهای جمهوری اسلامی ایران، ترکمنستان، روسیه، قزاقستان و آذربایجان در آن عضو آن هستند.

نائب رئیس اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی استان گلستان ادامه داد: با برگزاری این اجلاس و شناخت نیازهای بازارهای کشورهای عضو، می‌توان زمینه تبادل اقتصادی بین این کشورها را فراهم کرد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۱۵

۰۲ آبان ۱۳۹۶

کد خبر :

5598

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک