مدیرکل مدیریت بحران گلستان خبر داد:

اجتماعی-ایتنانیوز-  مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان از اعزام ۲ تانکر آبرسانی و آزمایشگاه سیار متعلق به شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان برای کمک به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه خبر داد.

tankerab 22a 300x209 - اعزام تانکرهای آبرسانی استان گلستان به مناطق زلزله زده کرمانشاه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمنهای ایران، به نقل تسنیم، صادق‌علی مقدم صبح امروز در جمع خبرنگاران درباره اعزام کمک به مناطق زلزله زده غرب کشور اظهار داشت: ۲ تانکر آبرسانی و آزمایشگاه سیار متعلق به شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گلستان برای کمک به مناطق زلزله زده استان کرمانشاه اعزام شد.

مدیرکل مدیریت بحران استان گلستان تصریح کرد: این ۲ تانکر در استان کرمانشاه مستقر بودند و از همان جا به شهرستان سرپل ذهاب منتقل شدند تا در خدمت زلزله‌زدگان قرار بگیرند.

وی افزود: برای ارسال دیگر تجهیزات امدادرسانی از استان گلستان به مناطق زلزله زده هم اعلام آمادگی کردیم و منتظر دستور ستاد هستیم.

مقدم گفت: اعزام تجهیزات به مناطق زلزله زده فعلا از استان‌های معین و همجوار کرمانشاه انجام می‌شود اما اگر ستاد از ما درخواست کمک کند آمادگی کامل داریم به یاری زلزله‌زدگان بشتابیم.

در پی وقوع زمین لرزه‌ای به بزرگی ۷٫۲ در مقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) در ساعت ۲۱:۴۸ روز یکشنبه در استان کرمانشاه در حوالی ازگله تاکنون بیش از ۲۰۰ نفر از هموطنانمان جان خود را از دست دادند و همچنان امدادرسانی ادامه دارد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۳۹

۲۲ آبان ۱۳۹۶

کد خبر :

6235

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک