دادگر 300x200 - اعتراف به 28 فقره سرقت در گنبدکاووسترکمن نیوز:  فرمانده انتظامی استان گلستان از دستگیری سارق سابقه دار در شهرستان گنبد و اعتراف وی به ۲۸ فقره سرقت خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ سعید دادگر” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت کابل برق و دریچه های فاضلاب در گنبدکاووس، رسیدگی به موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی آن شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: اقدامات اطلاعاتی و بررسی های میدانی پلیس در این راستا آغاز شد و سرانجام ماموران موفق شدند، سارق سابقه دار را شناسایی و پس از هماهنگی با مرجع قضائی در عملیاتی غافلگیرانه وی را در مخفیگاهش زمین گیر کنند.

فرمانده انتظامی استان گلستان گفت: متهم در تحقیقات مقدماتی و پس از مواجهه با مستندات موجود به ۲۸ فقره سرقت کابل برق و دریچه های فاضلاب در گنبدکاووس اعتراف کرد.

سردار دادگر با اشاره به دستگیری یک مالخر در این عملیات و معرفی هر دو متهم به مراجع قضائی، خاطرنشان کرد: شهروندان می توانند در صورت مواجهه با افراد مشکوک، مراتب را در اسرع وقت از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع داده و در تامین امنیت پایدار جامعه سهیم باشند.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۵:۲۷

۲۶ بهمن ۱۳۹۹

کد خبر :

90245

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک