Pishghadam 6 Sh 300x204 - اعتبارات کردکوی 70 درصد افزایش یافت/بهره برداری از 37 پروژه در هفته دولتاخبار کردکویتورکمن نیوز رییس سازمان برنامه و بودجه گلستان از رشد ۷۰درصدی بودجه کردکوی خبر داد و گفت: امسال ۱۹۲ میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال به این شهرستان اختصاص یافته است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، حسین پیشقدم در مراسم افتتاح متمرکز پروژه های هفته دولت کردکوی واقع در غرب گلستان اظهار داشت: اعتبارات این شهرستان در سال گذشته ۱۱۲میلیارد ریال بوده است.
وی همچنین از افزایش اعتبارات عمرانی بودجه سال ۱۳۹۶ گلستان خبر داد و گفت: اعتبارات عمرانی استان گلستان با رشد چشمگیر ۴۵ درصدی همراه است.
فرماندار کردکوی نیز گفت: به مناسبت هفته دولت ۳۷ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۲۲۰میلیارد ریال در این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی شد.
مجتبی جمالی اظهار داشت: از این تعداد ۲۷ پروژه عمرانی و ۱۰ پروژه اقتصادی است که ظرفیت اشتغالزایی برای ۵۷ نفر را در شهرستان به ارمغان آورده است.
وی در این مراسم که در سالن کانون کوثر کردکوی برگزار شد، اضافه کرد: مجتمع فرهنگی ‎هنری ارشاد، چهار بانده‎مسیر کردکوی – بندرترکمن و زیرگذر سه‎راهی یساقی؛ سه پروژه ملی و شاخص در حال اجرا در حوزه شهرستان کردکوی است.
فرماندار کردکوی ادامه داد: آسفالت راه مواصلاتی به دراز نو ، تکمیل و احداث پل محله ولاغوز و احداث پزشکی قانونی از دیگر طرح های در دست اقدام است.
شهرستان کردکوی با افزون بر ۷۵هزار نفر جمعیت در غرب گلستان و در فاصله ۲۷ کیلومتری گرگان واقع است.

گردآوری: گروه خبر تورکمن نیوز

https://telegram.me/TurkmensNews

منبع: irna.ir/golestan

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۱:۰۱

۰۶ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

594

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک