وزیر ورزش و جوانان:

1613141763 whatsapp image 2021 02 12 at 13.12.44 300x200 - اعتبارات فدراسیون‌های ورزشی باید اصلاح شودترکمن نیوز: وزیر ورزش و جوانان با بیان اینکه ۵۰ فدراسیون ورزشی تنها ۱۸۰ میلیارد تومان اعتبار دارند، گفت: اعتبارات فدراسیون های ورزشی رقم ناچیزی است که باید اصلاح شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  مسعود سلطانی فر در نشست صمیمی با اعضای مجمع جوانان استان اظهار کرد: مردم سالاری در کشور ما عمر چهل و دو ساله دارد و نهادینه شدن دموکراسی در کشور ما بسیار کوتاه تر از دیگر کشورها ارزیابی می شود.
وی ادامه داد: در تشکل های مردم نهاد مدیران در سطح عالی تربیت می شوند و جوانانی که عشق به میهن و مملکت خود دارند در این تشکل های مردم نهاد فعالیت دارند.
سلطانی فر بابیان اینکه کارنامه بسیار خوبی را تشکل های مردم نهاد شاهد هستیم، متذکر شد: در سال ۹۲ نزدیک به ۸۰ تشکل مردم نهاد زیرمجموعه ورزش و جوانان فعالیت داشت که این تعداد به سه هزار و ۲۰۰ تشکل رسیده است.
وی یادآور شد: در کنار رشد کمی به رشد کیفی تشکل های مردم نهاد نیز توجه شده است، تشکل های مردم نهاد پلی بین مردم و حاکمیت به شمار می روند و ایده ها، پیشنهادات و انتقادات را به گوش مسئولان می رسانند.
وزیر ورزش و جوانان به پیگیری مطالبات تشکل های مردمی و هیئت های ورزشی استان گلستان اشاره کرد و گفت: صنایع و فعالان اقتصادی علاوه بر فعالیت های تجاری باید نقش خود را در حوزه اجتماعی و حمایت از تشکل های مردمی و هیئت های ورزشی ایفاء کنند.
سلطانی فر با بیان اینکه براساس قانون نمی توانیم به صورت مستقیم به هیچ تیم ورزشی کمک کنیم، ابراز داشت: ۵۰ فدراسیون ورزشی در کشور ۱۸۰ میلیارد تومان اعتبار دارند که به طور میانگین سه میلیارد تومان اعتبار هر فدراسیون ورزشی ما در اختیار دارند.
وی یادآور شد: اعتبارات فدراسیون های ورزشی رقم ناچیزی است که باید اصلاح شود.
وزیر ورزش و جوانان به پیگیری مطالبات تشکل های مردمی و موضوعات سوارکاری، سالن ۶ هزار نفری گرگان، اجرای ساختمان ورزش و جوانان در این جلسه تاکید کرد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۴

۲۵ بهمن ۱۳۹۹

کد خبر :

90187

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک