شهرداری های گلستان 300x169 - اعتبارات شهرداری های استان گلستان در سال جاری دو برابر شدترکمن نیوز:  استاندار گلستان اظهار کرد: اعتبار شهرداری های استان گلستان ۵۸۰ میلیارد تومان است که امسال دو برابر افزایش یافت و ۴۰ درصد این اعتبارات برای فعالیت های عمرانی در نظر گرفته شده است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس در جلسه شورای اداری شهرستان گرگان، با تأکید بر تلاش شهرداریها برای افزایش درآمد پایدار، گفت: ۳۴ شهرداری در سطح استان داریم که تنها سه شهرداری گرگان، گنبدکاووس و علی آباد کتول درآمدشان بیش از هزینه است.

وی با اشاره به نامناسب بودن فاضلاب استان گلستان، خاطرنشان کرد: متأسفانه با گذشت ۳۰ سال از آغاز طرح فاضلاب گنبدکاووس، هنوز این طرح به نتیجه نرسیده است.
حق شناس به تامین آب گرگان اشاره کرد و گفت: موضوع سد شصت کلاته را پیگیری می کنیم تا مشکلات آب مردم گرگان حل شود.
استاندار گلستان، تحریم های یکجانبه و ظالمانه آمریکا را بدتر از کرونا دانست و افزود: خوشبختانه کشور توانست مسائل اقتصادی خود را در فضای تحریم پیش ببرد.
وی یادآور شد: در استان گلستان نسبت به سال ۹۲ بالغ بر ۴۰ درصد میزان تولیدات محصولات کشاورزی افزایش یافت و تولیدات محصولات کشاورزی در گلستان به پنج میلیون و ۵۰۰ هزار تن رسیده است.
وی به بحث معضلات زیست محیطی کارخانه ید اشاره کرد و گفت: تولیدات این مرکز برای کشور حائز اهمیت است و با حفظ ملاحظات محیط زیستی تلاش کردیم که مشکلات پساب این کارخانه حل شود.
استاندار گلستان با بیان اینه دو هزار و ۴۰۰ تخت بیمارستانی در استان وجود دارد و در حال حاضر یک هزار تخت بیمارستانی در گلستان در حال ساخته است، تصریح کرد: درحال حاضر ۶۰۰ بیمار کرونایی در سطح استان گلستان وجود دارد اما مشکلی برای بستری بیماران در مراکز درمانی نداریم.

 

 

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۶:۰۳

۱۴ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

78356

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک