فرماندار شهرستان ترکمن:

بندرترکمن-ترکمن نیوز-  فرماندار بندر ترکمن گفت: اصناف و بازار همواره نقش موثری در حوزه اقتصاد واشتغال داشته و دارند.

hivechiasnaf 30d 300x200 - اصناف نقش موثری در حوزه اقتصاد و اشتغال دارند

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  به نقل روابط عمومی سازمان صنعت ،معدن وتجارت گلستان،الیاس هیوه چی در جلسه هماهنگی اتاق های اصناف شهرستان های استان در محل اتاق اصناف شهرستان بندر ترکمن گفت : اصناف و بازار همواره نقش موثری در حوزه اقتصاد واشتغال داشته و دارند.

هیوه چی گفت: همه ما باید تلاش کنیم تا در همه کارها قانونمند عمل نماییم و در سطح شهرستانها باید هماهنگی های لازم بین همه ارگانها صورت پذیرد که یکی از این بخشها حوزه امور مالیاتی است که لازم است در این بخش عدالت وانصاف در بین اصناف رعایت شود.

وی افزود: مالیات یکی از منابع در آمدی دولت برای اداره کشور است و واقعیت این است که در پرداخت مالیات در سطح کشور هنوز به جایگاه واقعی مان نرسیده ایم وهمه باید تلاش نمائیم با پرداخت به موقع مالیات توسط همه اقشار جامعه ،دولت را در اداره بهتر کشور یاری نمائیم.

به گفته وی، در بحث قاچاق کالا وارز مسائل ومشکلاتی وجود دارد که در تلاشیم تا مشکلات این بخش نیز حل شود تا اصناف وبازار ما نیز از این ناحیه متضرر نشوند.

ایشان همچنین اظهار نمود: عوارض شهرداری وبحث دست فروش ها نیز از جمله مشکلات حوزه صنفی است که باید رسیدگی لازم به آن صورت پذیرد.

هیوه چی گفت: اصناف به نوعی تابلوی شهرها هستند ،هر چقدر این تابلوها زیباتر باشند به شهر جلوه خاصی می دهند که به این نکته نیز باید توجه شود وباید همه تلاش کنیم تا جلوه شهرمان را بیشتر نموده وبرای شهرمان جاذبه ایجاد کنیم.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۵۳

۲۵ دی ۱۳۹۶

کد خبر :

10030

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک