امروز : دوشنبه ۲۵ تیر ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    129186

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    15:58 | ۰۲ تیر ۱۴۰۳

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

22 300x202 - اصحاب رسانه ظرفیت مهمی در توسعه استان هستندترکمن نیوز- استاندار گلستان گفت: اصحاب رسانه استان در جایگاهی حضور دارند که می‌توان گفت صدای مردم بوده و حلقه ارتباط با مسئولین هستند از این رو نقش مهمی در توسعه استان ایفا می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ علی محمد زنگانه در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه با تاکید بر اینکه حمایت از رسانه را همواره مورد توجه قرار داده‌ام اظهار کرد: در مسیر حمایت اعلام کردم که هیچ مدیری حق ناراحتی از انتقاد و پیشنهاد رسانه‌ها را ندارد و برای شکایت نیز باید با مشورت استاندار باشد.

وی گفت : برای حمایت از رسانه‌ها برخی مطالبات را پیگیری کردیم و البته بیش از ۷.۹ میلیارد تومان در حوزه آگهی پرداخت شد ، بیش از ۱۰۰ مورد تسهیلات ارزان قیمت ۱۵۰ میلیون تومان به اصحاب رسانه پرداخت شده و ۱۱۰ مورد دیگر در دست بررسی است ، در قالب صندوق اعتباری هنر حمایت های ویژه‌ای صورت گرفت.
استاندار گلستان با اشاره به انتخابات پیش رو اظهار کرد: در انتخابات پیشین گلستان رتبه سوم مشارکت را داشته اند و در انتخابات پیش رو هم این حمایت از نظام تکرار خواهد شد.
زنگانه ادامه‌داد: مشارکت مردم در انتخابات کشور عزیزمان قابل مقایسه با جهان نیست و همواره حضور پر شور مردم پای بندی آنان به جمهوری اسلامی را ثابت کرده است.
وی افزود: انتظار می رود در انتخابات پیش رو اخلاق و رعایت قانون حاکم باشد و ستاد نامزدها موظف به رعایت حریم ها هستند.
زنگانه یادآور شد رسانه ها به فرهنگ سازی جامعه کمک کنند تا انتخابات پرشور، با مشارکت بالا داشته باشیم .
وی گفت: مجریان انتخابات حق دخالت له یا علیه هیچ نامزدی را ندارند و البته دولت سیزدهم عدم سوء گیری مدیران را در زمینه انتخابات مورد توجه قرار داده است.
استاندار گلستان اظهار کرد: بهترین اقدام در مسیر ارتقا مشارکت آگاه سازی مردم نسبت به خدمات صورت گرفته و البته خدمت به مردم است.
زنگانه تأکید کرد: ما با تمام ظرفیت محیطی از جمله بنرها، بیلبوردها و … در مسیر افزایش مشارکت عمومی گام بر می‌داریم.
01 30 300x199 - اصحاب رسانه ظرفیت مهمی در توسعه استان هستند
وی گفت: از رسانه ها تقاضا داریم شأن خود را بالاتر از حمایت از یک نامزد خاص قرار دهند و شما به عنوان نخبه در جامعه پیشران انتخابات هستید و الگوی رییس جمهور تراز جمهوری اسلامی را تبیین کنید، همانگونه که شهید جمهورمان ترازی از اقدام و اخلاق بودند.
زنگانه خاطرنشان کرد:بی حرمتی به اصحاب رسانه کار مناسبی نیست و باید حرمت حفظ شود تا رسانه ها بتوانند در عرصه انتخابات حضور فعال داشته باشند.
وی افزود: خبرنگاران و اصحاب رسانه در استان حماسه آفرین بوده و هستند و تلاش های شما منجر به ارتقا بسیاری از شاخص های استان شده است.
زنگانه تأکید کرد: پیشتر چهره استان چهره ای خشن و یا نامطلوب بود که امروز با همراهی اصحاب رسانه این چهره اصلاح شده است.
وی افزود:ارتقا مشارکت مردم با همراهی رسانه ها صورت گرفت و حماسه دیگری در انتخابات قبل صورت گرفت.
استاندار گلستان اظهار کرد:تلاش های شورای اطلاع‌رسانی ، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل روابط عمومی استانداری، بسیج رسانه و شورای فضای مجازی  شایسته تقدیر است.
وی خاطرنشان کرد: ثمره اعتماد به اقوام، بانوان و جوانان در انتصابات رشد و بالندگی گلستان بوده است.
زنگانه تصریح کرد: مهمترین مطالبه بنده به عنوان شهروند و خدمت گزار مردم از رییس‌جمهور چهاردهم این است که بسیاری از بستر سازی ها در گلستان که طی ۳۳ ماه گذشته صورت گرفته  را ادامه دهد و خود را ملزم به توجه به مصالح مردم ‌بداند.
وی گفت: برخی از مهمترین اقدامات شهید جمهورمان در گلستان اقداماتی بی نظیر بود، همچون بهبود تولید ناخالص استان ، گلستان قدر مطلق رشد ۸ درصد را تجربه کرد، فعال شدن ۱۳۸ واحد راکد و نیمه فعال، تبادل کامیونی از مرز اینچه برون از صفر به ۱۶۰ کامیونی، ارتقا درآمد سرانه خانوار، افزایش نرخ مشارکت اقتصادی، افزایش تحقق اشتغال، افزایش امنیت سرمایه گذاری، ارتقا ضریب جینی در عین حال باید توجه داشت که بسیاری از عقب ماندگی های ما تاریخی است و در دهه های گذشته وضعیت مناسبی نداشت.
photo ۲۰۲۴ ۰۶ ۲۲ ۱۲ ۳۷ ۲۴ 300x199 - اصحاب رسانه ظرفیت مهمی در توسعه استان هستند
در این جلسه خبرنگاران و اصحاب رسانه سوالات و دغدغه‌های خود را پیرامون انتخابات هشتم تیر با استاندار گلستان در میان گذاشتند و ایشان به پرسش‌های مطرح شده پاسخ داد.
اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز