شادمهر نماینده 300x300 - اشتغال مهمترین محور توسعه کشور است + فیلم مصاحبهترکمن نیوز – نماینده مردم گنبدکاووس و بخش داشلی برون گفت: با معرفی پتانسیل‌ها و استعداد‌های جوان منطقه می‌خواهیم در جهت تولید و اشتغال پایدار گام برداریم.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  امانقلیچ شادمهر در وبینار اشتغال جوانان و توسعه پایدار در گفت و گوی اختصاصی با ترکمن نیوز اظهار داشت: این وبینار مقدمه‌ای برای اشتغال و کارآفرینی و توسعه پایدار است.

وی افزود: با وجود این همه پتانسیل و ظرفیت‌هایی که در جوانان تحصیل کرده و اساتید منطقه وجود دارد، می‌توانیم استان گلستان و گنبدکاووس را متحول سازیم.

وی خاطرنشان کرد: سعی داریم آنچه را که توانمندان و کارآفرینان همچنین کارشناسان ما در طبق اخلاص گذاشته اند عملیاتی کنیم تا بتوانیم ایده‌ها و نظرات آنان را در کمیته ای که با این وبینار تشکیل شده همچنین با کمیته جوانان کارآفرین و کارگجروه توسعه پایدار و اشتغال به جمع بندی برسانیم و با تدوین برنامه‌های مدون با استفاده از مشاوران و اساتید صاحبنظر کشوری منصه ظهور گذاشته در جهت شکوفایی و اعتلای شهرستان گنبدکاووس در استان گلستان گام برداریم.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۱۲

۱۴ آبان ۱۳۹۹

کد خبر :

85171

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک