امروز : سه شنبه ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    103652

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    10:33 | ۲۰ آبان ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

گشا 1 300x200 - استمرار فعالیت دبیرخانه کمیته فنی متناظر TC۲۱۸ در گلستانترکمن نیوز:  رئیس اداره آموزش و ترویج استاندارد گلستان از استمرار فعالیت دبیرخانه کمیته فنی متناظر TC۲۱۸ در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ مینا چهره گشا گفت: طی حکمی از سوی مدیرکل دفتر مطالعات تطبیقی و مشارکت در امور تدوین استانداردهای بین المللی سازمان ملی استاندارد ایران با استمرار استقرار دبیرخانه کمیته فنی متناظر TC218 با عنوان الوار چوبی در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان موافقت به عمل آمد.
رئیس اداره آموزش و ترویج استاندارد گلستان با بیان اینکه کمیته فنی متناظر TC 218 به استاندارد سازی چوب گرد، چوب بریده شده و چوب فرآوری شده و مواد الوار مورد استفاده در کاربردهای مختلف می پردازد افزود: دبیرخانه این کمیته فنی متناظر از سال 1389 در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان قرار دارد.
چهره گشا افزود: سابقه طولانی و درخشان دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان در حوزه چوب و جنگل، وجود اساتید مجرب، مشارکت فعال آنان در پاسخگویی به اسناد و مدارک مرتبط با استاندارد های بین المللی و نیز وجود واحدهای تولیدی برتر در این صنعت، از امتیازات این دانشگاه برای ادامه فعالیت کمیته متناظر سازه های چوبی محسوب می شود.
وی اظهار داشت: هدف از استقرار این کمیته را بررسی متن پیش نویس استانداردهای بین المللی و ارائه نقطه نظرات ایران بر روی استاندارد های بین المللی ذکر کرد.
چهره گشا در پایان افزود: مقر اصلی دبیرخانه این کمیته در کشور اوکراین قرار دارد و ایران عضو ناظر در این کمیته فنی به شمار می رود.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز