امروز : پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    55500

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    9:28 | ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

2 86 300x198 - استفاده از ظرفیت‌های صاحب نظران جهت کاهش آسیب‌های اجتماعیتورکمن نیوز: فرماندار شهرستان گرگان در کارگاه آموزشی گفتگوی ملی خانواده گفت: از ظرفیت صاحب نظران برای کاهش آسیب های اجتماعی استفاده خواهم کرد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ محمد حمیدی اظهار کرد: در مسائل اجتماعی شهرستان تلاش می کنم از ظرفیت همه صاحب نظران استفاده نمایم تا بتوانیم آسیب های اجتماعی را حتی الامکان کاهش داده و آن را برطرف نماییم.

حمیدی تصریح کرد: در راستای رسیدن به اهداف از ظرفیت افراد متخصص و باانگیزه از جمله روانشناسان و جامعه شناسان در تحلیل آسیبهای اجتماعی استفاده خواهیم کرد.

بر اساس این گزارش کارگاه آموزشی گفتگوی ملی خانواده با هماهنگی فرمانداری و با هدف آموزش مربیان و معلمان در حوزه مشاوره و روانشناسی در سطح دبیرستان های شهرستان گرگان برگزار شد.

محمد حمیدی در کارگاه آموزشی گفتگوی ملی خانواده که با هماهنگی فرمانداری و با هدف آموزش مربیان و معلمان در حوزه مشاوره و روانشناسی در سطح دبیرستان های شهرستان گرگان برگزار گردید حضور یافت.

1 120 300x198 - استفاده از ظرفیت‌های صاحب نظران جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی
حمیدی در این کارگاه بیان داشت: در مسائل اجتماعی شهرستان تلاش می کنم از ظرفیت همه صاحب نظران استفاده نمایم تا بتوانیم آسیب های اجتماعی را حتی الامکان کاهش داده و آن را برطرف نماییم .
فرماندار شهرستان گرگان افزود: امروز که این کارگاه برای دبیران حوزه روانشناسی در دبیرستان های شهرستان تشکیل گردیده است می تواند یک فرصت باشد که به عنوان کارکنان دولت بتوانیم همکاری بیشتری با هم داشته باشیم .
وی افزود: در راستای رسیدن به اهداف از ظرفیت افراد متخصص و باانگیزه از جمله روانشناسان و جامعه شناسان در تحلیل آسیبهای اجتماعی استفاده خواهیم کرد .
“مهندس حمیدی “همچنین با کارشناسان در این حوزه از نزدیک گفتگو کرد و مسائل و مشکلات را مورد بررسی قرار داد.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز