3 127 300x188 - بهرمندی از تکنولوژی نوین ساختمان سازی مستلزم توسعه روابط بین الملل و دیپلماسیترکمن نیوز: نماینده کانون مهندسین شهرستان گنبدکاووس گفت: بهرمندی از تکنولوژی روز و علم نوین ساختمان سازی نیازمند گسترش روابط و دیپلماسی در سطح بین الملل به ویژه همسایگان در آسیای مرکزی است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  علیرضا کاشانی در نشست کانون مهندسین شهرستان گنبدکاووس با نماینده وزارت امورخارجه بیان داشت : در حال حاضر ساختمان‌سازی کشور به شکل سنتی صورت می‌گیرد و با ارتباط و همکاری با سایر کشورها می‌توان الگوهای نوین ساخت و ساز را در کشور پیاده کرد.

وی افزود: لازمه توسعه ساخت و ساز کشور، ارتباط با سایر کشورها می‌باشد و جهت تبادل تجربه و کسب الگوهای ساخت و ساز مناسب باید همکاری‌های بین المللی خود را گسترش دهیم و این مهم نیازمند راه‌اندازی یک واحد عمرانی و ساختمانی در وزارت امورخارجه می‌باشد.

9 29 300x188 - بهرمندی از تکنولوژی نوین ساختمان سازی مستلزم توسعه روابط بین الملل و دیپلماسی

کاشانی با بیان اینکه ساخت و ساز در دنیا یک صنعت به شمار می‌رود ادامه داد: در حال حاضر ساخت و ساز در کشور ما به شکل سنتی انجام می‌شود و برای استفاده از تکنولوژی‌های جدید و تجارب سایر کشورها باید همکاری‌های بین المللی را افزایش داد و زمینه ساخت و سازهای نوین را در کشور فراهم کرد.

نماینده کانون مهندسین شهرستان گنبدکاووس در پایان خاطرنشان شد: باید خواسته‌ها و مشکلات سازندگان مرتفع شود تا ساخت و سازهای خود را بر اساس نیاز مردم انجام دهند و ضمن رعایت کیفیت و استاندارها، فرایند تولید براساس تقاضا و قدرت خرید مردم اراپه شود.

گزارش از: یاشار نیازی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۴۲

۱۵ بهمن ۱۳۹۹

کد خبر :

89651

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک