امروز : پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    125728

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    7:22 | ۰۱ بهمن ۱۴۰۲

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

آوران 300x206 - استخدام 24 مدال‌آور ملی گلستانی در دستگاه‌های اجراییترکمن نیوز-  استاندار گلستان گفت: خوشبختانه با تلاش‌های انجام شده تاکنون ۲۴ نفر از قهرمانان و ورزشکاران ملی استان گلستان موفق شدند استخدام رسمی دستگاه‌های مختلف شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  علی‌محمد زنگانه در مراسم اهدای هدایای مقام معظم رهبری به مدال‌آفرینان گلستانی حاضر در بازیهای آسیایی و پاراآسیایی هانگژو اظهارکرد: اتفاقات خوبی در حوزه کسب مدال در دو سال گذشته توسط ورزشکاران گلستانی در رشته‌های مختلف ورزشی رخ داده که نشان از توجه دولت سیزدهم به امر ورزش و همت و غیرت ورزشکاران گلستانی است.

وی تصریح کرد: با وجود امکانات محدود در گلستان و عدم حمایت حامیان مالی قوی، ورزشکاران گلستانی با اراده و همت بالا توانستند از ۷۲ مدال کسب شده در رشته‌های مختلف ورزشی در سال ۱۴۰۰ به ۴۵۸ مدال در سال جاری ارتقاء پیدا کنند.

استاندار گلستان با اشاره به اعتبارات سفر ریاست جمهوری به استان گلستان خاطرنشان کرد: در سفر نخست رئیس‌جمهور به گلستان مبلغ ۲۱۸ میلیارد تومان و در سفر دوم نیز ۳۰۰ میلیارد تومان برای ایجاد زیرساخت‌های مناسب و تجهیز در این حوزه مصوب شده ‌است.

وی ادامه داد: همچنین در یک اقدام بی‌سابقه مبلغ ۵۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات توازن برای حوزه ورزش گلستان در نظر گرفته شده‌ است.

زنگانه استعداد ورزش را یک ظرفیت ذاتی برای مردم گلستان برشمرد و گفت: مردم استان گلستان تقریبا در تمام رشته‌های ورزشی ظرفیت و استعداد ذاتی دارند و با توجه به اینکه استان گلستان، استان صنعتی نبوده و دارای حامیان مالی قوی نیست، ورزشکاران توانستند با تلاش شبانه‌روزی افتخارات خوبی را برای استان کسب کنند.

وی بیان کرد: خوشبختانه با تلاش‌های انجام شده تاکنون ۲۴ نفر از قهرمانان و ورزشکاران ملی استان گلستان موفق شدند استخدام رسمی دستگاه‌های مختلف شده‌اند.

استاندار گلستان خاطرنشان کرد: در بدو دولت سیزدهم بیش از ۱۰۰ پروژه نیمه‌تمام ورزشی در استان گلستان وجود داشت که در این دولت تاکنون ۳۸ پروژه تکمیل و به بهره‌برداری رسیده‌ است.

تاکید ویژه نماینده ولی فقیه در حمایت از ورزشکاران مدال آور

نماینده ولی‌فقیه در گلستان نیز در این مراسم اظهار کرد: ایران اسلامی تاریخ درخشانی در حوزه‌های مختلف علمی، ورزشی، فرهنگی و دیگر حوزه‌ها دارد و همیشه ملت و مردم ایران، مردم باهوش، باذکاوت و با استعداد بودند.

آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی بیان کرد: مردم و مسئوولان می‌بایست از ورزشکاران و قهرمانان مدال‌آور که افتخار استان گلستان هستند، حمایت و پشتیبانی کنند.

نماینده ولی فقیه در گلستان ابراز کرد: اگر ورزشکاران ما در مسابقات ملی و جهانی فضلیت‌های اخلاقی، معنوی و دینی خود را با رفتارهایشان نشان داده و برجسته کنند، بی‌شک جاودان خواهند شد.

نورمفیدی گفت: باید از ظرفیت‌هایی که در استان وجود دارد استفاده کنیم و از رشته‌های پرطرفداری که استعدادهای فراوانی در استان گلستان دارند نیز به صورت ویژه حمایت شود، از جمله بسکتبال، فوتبال، کبدی و بسیاری از رشته‌های دیگر با استعداد باید در چتر حمایتی ویژه قرار گیرند.

گفتنی است، در پایان مراسم از مدال‌آوران آسیایی و پاراآسیایی گلستانی تقدیر شد.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز