مدیرعامل شرکت گاز گلستان:

gaz 16a 300x172 - استان گلستان زمستان امسال مشکل کمبود گاز ندارد

گلستان-ایتنانیوز-  مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان گفت: با اجرای طرح خط انتقال گاز، زمستان امسال مشترکان استان گلستان مشکل کمبود گاز ندارند.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي ترکمن‌هاي ايران،  به نقل تسنیم، صفرعلی جمال‌لیوانی عصر امروز در حاشیه مراسم آغاز عملیات گازرسانی به روستای خوش‌ییلاق آزادشهر اظهار داشت: با توجه به مشکل افت فشار گاز در استان‌های شمالی، دولت از سال ۹۳ عملیات خط انتقال گاز استان سمنان به مازندران از دامغان، کیاسر، ساری و نکا با اعتباری بالغ بر ۸۲۰میلیارد ریال را آغاز کرد.

وی افزود: امسال با اتمام این پروژه مشکل کمبود گاز نخواهیم داشت اما این دلیل بر این نیست که مشترکان صرفه‌جویی نکنند، بلکه با همکاری مردم در مصرف بهینه امیدواریم کخ مشکل قطع گاز نخواهیم داشت.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان همچنین درباره رعایت مسائل ایمنی از مشترکان خواست قبل از استفاده از وسایل گرمایشی دوکش‌ها را حتما چک کنند.

جمال‌لیوانی همچنین درباره آغاز عملیات گازرسانی به روستای خوش‌ییلاق آزادشهر اظهار کرد: برای اجرای این پروژه بالغ بر ۲۵ میلیارد ریال برآورد هزینه شده و امیدواریم با پایان آن نزدیک به یک‌هزار نفر از مردم این روستا از نعمت گاز بهره‌مند خواهند شد.
وی تصریح کرد: از تعداد ۵۳ روستای شهرستان آزادشهر تعداد ۴۸ روستا قابلیت گازرسانی دارند که تاکنون ۳۹ روستا گازرسانی شده است و ۱۰۰ درصد خانوار شهری و ۹۶ درصد خانوار روستایی شهرستان از نعمت گاز برخوردار هستند.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان همچنین با اشاره به آغاز عملیات اجرایی پروژه گازرسانی به ۲ روستای کوهستانی و صعب العبورشهرستان رامیان روستاهای پاقلعه و پل‌آرام اظهار کرد: گازرسانی به این ۲ روستا معادل ۲۱ میلیارد ریال هزینه دارد که در همین باره تعداد ۴۰۰ نفر از مردم این روستاها از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند خواهند شد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۱۸

۱۶ آبان ۱۳۹۶

کد خبر :

6081

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک