امروز : سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۴۰,۴۹۰

ریال

|

دمای هوای شهر

حسن صادقلو رفت و سيد مناف هاشمي سکاندار استانداري گلستان شد

استان گلستان رنگین کمان اقوام است/توسعه متوازن، وحدت و همدلی خواستگاه اصلی مردم گلستان

 • کد خبر :

  5046

 • /
 • تاریخ :

  ۲۳ مهر ۱۳۹۶

 • /
 • دسته بندی :

 • پ

یادداشت-ایتنانیوز-  با تمامی حرف و حدیث ها و مخالفت ها و موافقت ها بر سر ماندن یا رفتن دکتر حسن صادقلو بالاخره با تصمیم مسئولان جناب دکتر سید مناف هاشمی استاندار جدید گلستان انتصاب شدند.

Turkmen Sahra ITNAnews 300x190 - استان گلستان رنگين کمان اقوام است/توسعه متوازن، وحدت و همدلی خواستگاه اصلی مردم گلستان

اما نکته قابل ذکر بعد از تمامی این حرف و حدیث ها این است که الان با یک آشتی فراگیر استانی به تمامی این حرف و حدیث ها و اختلافات جناحی و سیاسی قبل از انتصاب پایان داده و استاندار جدید را برای توسعه پایدار و متوازن استان یاری نماییم.
امیدواریم جناب دکتر هاشمی هم بدور از گرایشات حزبی و جناحی و فرصت طلبان قدرت طلب و باندهای ثروت رعایت عدالت و شایسته سالاری را در مدیریت استان پیشه کرده و توسعه متوازن استان را سرلوحه شان قرار دهند. ان شاءلله که چنین نیز خواهد بود.
توسعه متوازن استان در ابعاد اجتماعی ،سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی بدور از خط کشی های غربی شرقی مرکزی ، تدوین سند جامع توسعه استان با در نظر گرفتن واقعیت های اقتصاد جهانی و کشوری و پتانسیل های موجود استان ، توجه ویژه به ویژگیهای قومی و مذهبی استان ، کمک به رسیدگی بیشتر به مناطق محروم ، رفع موانع سرمایه گذاری داخلی و خارجی در استان ، داشتن اصل تعامل و ایجاد هماهنگی به منظورتقویت مشارکت همه نیروها ، کمک به جذب گردشگر و در آمدرایی از طریق صنعت توریسم ، کمک به کاهش رشد بیکاری در استان ، برگزاری نشست های مستمر با فعالین اجتماعی و اصحاب رسانه و پرهیز از سطحی نگری بخشی از انتظاراتی است که ما از استاندار جدید دکتر هاشمی گرامی داریم.
ایشان حتما در جریان قرار دارند که استان گلستان رنگین کمان اقوام است. و همگان واقفیم که تعدد اقوام هم هیچ گاه تهدید نبوده بلکه فرصتی است برای خدمت ماندگار در استان. امیدواریم ایشان از این فرصت به بهترین شیوه استفاده نمایند.
امیدواریم همان طور که قبلا هم عرض شد همه افراد با جناح ها و دیدگاه های مختلف برای توسعه متوازن استان با هم همراه شوند چرا که پیشرفت و توسعه استان فقط از راه همراهی و هم افزایی و همدلی گروه های مختلف می گذرد.
امیدواریم چهره رنجور استان گلستان که در زیر نام زیبایش پنهان مانده و در اتتظار تدییری نو و تازه است با این همراهی و همدلی گروه ها ی مختلف و با تلاش استاندار جدید عوض شده و شاهد شکوفایی و توسعه بیش از پیش استان مان باشیم. ان شاءالله

 

نویسنده:  آنه محمد آق پور     nevisande 23m - استان گلستان رنگين کمان اقوام است/توسعه متوازن، وحدت و همدلی خواستگاه اصلی مردم گلستان

 

https://telegram.me/ITNANews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :
برچسب ها :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز