شهردار سیجوال:

سیجوال 4 300x185 - استان گلستان از کمبود خبرنگار رنج می‌بردترکمن‌نیوز: شهردار سیجوال از اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی در این شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  کامران ایری در نشست با خبرنگاران گفت: بسیاری از شهرهای استان گلستان از کمبود خبرنگار رنج می‌برند و تولید کننده خبر و محتوا به معنای واقعی در استان ما کم است، با این حال فعالیت چند خبرنگار توانمند برخواسته از مجموعه سیجوال که به تازگی شهر شده است، مایه مباهات برای همه ساکنین می‌باشد.
وی با تاکید بر اینکه جوامع مختلف به نویسندگان مجرب نیاز مبرم دارند، اظهار داشت: ارگان‌هایی مانند شهرداری‌ها که وظیفه خدمات‌رسانی به مردم را دارند از جمله دستگاه‌هایی هستند که باید ارتباط خود را با خبرنگاران تقویت کرده و از توانمندی بالای آنها در جهت ایجاد یک روابط عمومی قوی و پایدار استفاده کنند.

کامران ایری تولید مطالب و محتوای مفید را مستلزم کسب تجربه در عرصه وسیع رسانه دانست و بیان داشت: خبرنگار واقعی کسی است که بدون وابستگی به هیچ یک از جناح‌ها و گروه‌ها صرفا به انعکاس اخبار و رویدادهای مهم بپردازد.

این مسئول شهری تاکید ورزید: امروزه مناطق مستعد متشکل از شهرها و روستاها، بخشی از پیشرفت‌های بدست آمده را مرهون ابتکارات و زحمات خبرنگاران هستند. برخی از مشکلات کهنه نیاز به تحلیل از سوی اصحاب رسانه دارند و تا مادامی که مطالب آنها در فضای خبرگزاری‌ها قرار نگیرد ترمیم نمی‌یابند.

کامران ایری راه‌اندازی سینمای روباز را از اقدامات فرهنگی شهرداری سیجوال در آینده نزدیک خواند و عنوان نمود: هدف ما افزایش سطح برنامه‌های فرهنگی در سیجوال است و در این خصوص از فعالان فرهنگی دعوت بعمل خواهیم آورد تا مدیریت اجرای طرح‌های مصوب را عهده‌دار شوند.

شهردار سیجوال همچنین گفت: آینده فرزندان ما به زنده کردن آئین‌ها مراسمات بومی و اسلامی بستگی دارد. کودکان از ما انتظار احیای محیط‌های شاد و مفرح را دارند و کوشش خواهیم کرد قسمتی از این هیجان را با کمک و همیاری اصحاب رسانه به آنها هدیه کنیم.

✍️ طاهر جانی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۷:۲۹

۲۳ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

80755

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک