کامران ایری:

ایری 300x185 - استان ما از کم آبی رنج می‌بردترکمن نیوز: شهردار شهر جدیدالتاسیس سیجوال بیشترین اهتمام شهرداری و شورای دوره پنجم در شرایط کنونی را مبارزه با ویروس کرونا عنوان نمود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  کامران ایری در گفتگو با خبرنگار ترکمن نیوز گفت: همانطور که می دانید مبارزه با ویروس کرونا جزو وظایف اصلی همه شهرداری ها و شوراهای اسلامی در راه حفظ سلامتی شهروندان می باشد که در این زمینه خوشبختانه کلیه ساکنین شهر سیجوال همکاری بسیار خوبی را با ما داشتند.
وی اقداماتی از قبیل توزیع ماسک در مراسم تشییع جنازه، ضدعفونی کامل محیط برگزاری مراسمات مختلف، نظارت بر رعایت فاصله احتماعی، سمپاشی محیط های باز، توزیع مواد ضدعفونی کننده رایگان در بین خانوارها، نظارت بر رعایت پروتکل های بهداشتی تاکسی های شهری و آژانس های مسافربری را از اقدامات بعمل آمده در خصوص مبارزه با ویروس کرونا در سیجوال برشمرد.

کامران ایری معضل کم آبی و قطع آب را یک مشکل کهنه و قدیمی برای همه مناطق استان دانست و اظهار داشت: بخوبی می دانیم که استان ما از کم آبی رنج می برند. بنابر‌این شهرداری سیجوال در اولین سال فعالیت خود مشکل کمبود آب را با اخذ امتیاز آب انبار بتنی یک میلیون لیتری با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون تومان پیش بینی کرده است. لذا به مردم عزیز سیجوال انشاالله در تابستان سال ۱۴۰۰ مشکل قطع آب نخواهیم داشت.

شهردار سیجوال درباره توسعه این شهر جدیدالتاسیس نیز گفت: در طول یکسالی که از عمر شورای دوره پنجم باقیمانده است این نوید را می دهم که مردم شاهد اقدامات مهمی در زمینه رشد و توسعه شهر خواهند بود.
مسلما در کوتاه مدت نمی توان سیجوال را به حد یک شهر استاندارد رساند، اما مهمترین و اصلی ترین هدف ما این است که هر چه زودتر بتوانیم این شهر را به جایگاه واقعی خود برسانیم.

✍️ طاهر جانی

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۰:۰۱

۰۷ مرداد ۱۳۹۹

کد خبر :

79983

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک