امروز : چهارشنبه ۰۶ بهمن ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۷,۷۶۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    42030

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    9:01 | ۲۶ آذر ۱۳۹۷

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

الله عبدالهی 300x179 - استانی شدن انتخابات مجلس باعث قوی‌تر و کارآمدتر شدن آن می‌شوداخبار انتخابات – تورکمن‌نیوز: نماینده مردم اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی گفت: استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی، مجلس را قوی تر و کارآمدتر می کند و همچنین باعث می شود تا نقش احزاب برجسته تر شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران،  به نقل از مهر؛ بیت الله عبدالهی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به بررسی طرح استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی در کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اظهار کرد: بنده یکی از طرفداران استانی شدن انتخابات مجلس هستم و در حال حاضر شهرستانی و استانی شدن انتخابات مجلس بیشتر مطرح است.

وی افزود: با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی، انتخابات مجلس از وضعیت عوام فریبی و پول پاشی رهایی می یابد و برخی سعی می کنند تا با خرید و فروش رای، آراء را به نفع خود مصادره کنند.

نماینده مردم اهر و هریس در مجلس ادامه داد: برخی معتقدند که با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی شهرستان های کوچک از داشتن نماینده در مجلس محروم می شوند ولی اینطور نیست اگر مردم فردی باسابقه و قوی را جزو کاندیداها بینند یقیناً او را به مجلس می فرستند.

عبدالهی با تاکید بر اینکه استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی می تواند به مسائل قوم و قبیله ای نیز پایان دهد، گفت: در حال حاضر وقتی اعتبارات توزیع می شود هر کس سعی می کند تا به حوزه انتخابیه خود جذب کند اما وقتی انتخابات استانی شود تمامی نمایندگان آن استان با همدلی و وحدت برای جذب اعتبارات تلاش خواهند کرد.

وی تصریح کرد: استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی، مجلس را قوی تر و کارآمدتر می کند و همچنین باعث می شود تا نقش احزاب برجسته تر شده و افراد توانمندتری به مجلس راه یابند.

کانال اطلاع رسانی اخبار انتخابات:

https://t.me/EntekhabatCafe
#کافه انتخابات

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز