امروز : دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۱۳,۱۹۰

ریال

|

دمای هوای شهر

گلستان آموزش و پرورش 1 300x225 - استاندار گلستان خواستار توجه ویژه آموزش و پرورش جهت تخصیص اعتبار به استان شدترکمن نیوز:  استاندار گلستان، در ادامه پیگیری های مسائل و مشکلات استان، با وزیر آموزش و پرورش دیدار و پیرامون مشکلات موجود در زمینه تأمین فضاهای آموزشی و مشکلات دانش آموزان استان گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس  در دیدار با دکترحاجی میرزایی، با بیان اینکه ۳۵ درصد از مدارس استان نیاز به مقاوم سازی و نوسازی دارند، خواستار توجه ویژه این وزارت خانه جهت تخصیص اعتبار به این بخش شد.

وی افزود: تخصیص اعتبار جهت اتمام پروژه های نیمه تمام جهت سال تحصیلی جدید، تکمیل فضاهای آموزشی نیمه مشارکتی و تکمیل پروژه های تخریب، بازسازی و تجهیز مدارس تازه تأسیس از نیازهای ضروری حوزه آموزشی استان است.
حق شناس با اشاره به احداث ساختمان اداری اداره کل آموزش و پرورش استان، گفت: این ساختمان که عملیات اجرایی آن از ۱۰ سال پیش آغاز شده حدود ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و با توجه به اینکه با جابجایی بخش اداری این اداره کل، ۴۵ کلاس درس به مجموعه آموزشی استان افزوده خواهد شد، برای اتمام، نیازمند تخصیص اعتبار ویژه از محل اعتبارات ملی هستیم.
استاندار گلستان با اشاره به شرایط کرونایی کشور و در پیش بودن سال تحصیلی جدید، گفت: تعدادی از دانش آموزان استان در سال جاری به دلیل کمبود امکانات، امکان حضور در کلاس های درس مجازی را نداشتند و با توجه به احتمال ادامه این روند در سال تحصیلی جدید خواهشمند است تدابیر لازم برای تهیه گوشی های هوشمند برای دانش آموزان محروم و مستعد استان اتخاذ شود.
رییس شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به ظرفیت های گردشگری استان و ضرورت وجود اردوگاه های دانش آموزی، خواستار مساعدت های لازم جهت تکمیل سازه های اقامتی در اردوگاه آشوراده و مجتمع پذیرایی در اردوگاه توسکستان شد.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز