حق شناس 1 300x176 - استاندار گلستان: تخلف فرماندار رامیان تایید و بلافاصله عزل شدتورکمن نیوز: استاندار گلستان با تأیید دستگیری محمود سالاری، فرماندار رامیان گفت: قبل از دستگیری گزارش‌هایی از دستگاه‌های نظارتی داشتیم و عزل این فرد هم بلافاصله انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل از تسنیم، هادی حق‌شناس ضمن تأیید دستگیری فرماندار رامیان به‌دلیل مسائل مالی اظهارداشت: قبل از دستگیری این فرد، سازمان‌های نظارتی گزارش‌هایی در این باره داشتند و قرار بر این شد در یک فرآیند طبیعی پرونده را جلو ببرند.

وی افزود: با اطلاع من، سازمان‌های نظارتی مراقبت لازم را در خصوص اقدامات این فرد انجام می‌دادند و ما هم هماهنگی‌های لازم را با وزارت کشور برای برکناری این فرد انجام دادیم و عزل هم بلافاصله انجام شد.

استاندار گلستان تخلف یک مدیر را امری ناشایست دانست و گفت: در شرایطی که مردم با مشکلات معیشتی مواجه هستند اگر بشنوند یک فرماندار هم خطایی انجام داده است، ناراحتی‌شان بیشتر می‎شود.

وی بر برخورد با مدیران متخلف تأکید کرد و بیان داشت: مردم از من به‌عنوان استاندار انتظار دارند هرجا خطایی می‌بینیم به‌شدت برخورد شود. مردم مطمئن باشند اگر کوچکترین انحرافی رخ دهد که مستند باشد و چه دستگاه‌های نظارتی و چه سایر دستگاه‌ها آن را گزارش دهند، حتماً با آن برخورد خواهیم کرد.

پیش از این اعلام شده بود سالاری فرماندار سابق رامیان از سمت خود استعفا داده است. پنج‌شنبه هفته گذشته و پس از برکناری سالاری، رضا چوبداری به‌عنوان سرپرست جدید این فرمانداری منصوب شد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۲۲:۲۲

۰۲ آذر ۱۳۹۸

کد خبر :

64946

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک