فرماندار ویژه گنبدکاووس:

hashemi 25d 300x200 - استاندار گلستان به بازیکنان تیم «هاوش» گنبدکاووس پاداش دادگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس از اعطای پاداش استاندار گلستان به اعضای تیم «هاوش» گنبدکاووس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  عبدالقدیر کریمی با اشاره به تلاش تحسین‌برانگیز بازیکنان تیم والیبال «هاوش» گنبدکاووس در لیگ برتر به ویژه بعد از مشکلات حاشیه‌ای این تیم در ماه‌های اخیر، اظهار کرد: به نمایندگی از مردم عزیز و قهرمان‌پرور شهرستان گنبدکاووس از تلاش‌های صادقانه این بازیکنان و کادر فنی تیم والیبال «هاوش» تشکر می‌کنم.

وی با بیان اینکه شکست تیم پیکان تهران با آن همه ملی‌پوش و هوادار در خانه خودش توسط تیم «هاوش» گنبدکاووس یک اتفاق بسیار بزرگ بود، افزود: بازیکنان خوب و غیور تیم «هاوش» گنبدکاووس نشان دادند که توان شکست تیم‌های تراز اول کشور را به راحتی دارند و بار دیگر از آبروی والیبال شهرستان گنبدکاووس دفاع کردند.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با تاکید بر اینکه استاندار گلستان که یک شخصیت ورزشی و ورزشدوست است این پیروزی را به همه مردم استان به ویژه گنبدی‌ها تبریک گفتند، ادامه داد: ایشان ضمن ابلاغ مراتب تقدیر خود از بازیکنان و کادر فنی تیم والیبال «هاوش»، به عنوان پاداش برد در بازی مقابل پیکان که آغاز محکمی در فراهم کردن مقدمات صعود تیم «هاوش» به مرحله بعدی بود به هر کدام از این عزیزان یک سکه بهار آزادی هدیه اعطا کردند.

کریمی با تاکید بر اینکه شهرداری و شورای شهر گنبدکاووس نیز قرار است هدیه‌ای را به این بازیکنان عزیز اهدا کنند، گفت: امیدواریم با حمایت همه‌جانبه از این تیم بتوانیم بار دیگر افتخارات گذشته را در این رشته تکرار کنیم./فارس

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۹:۴۹

۲۵ دی ۱۳۹۶

کد خبر :

9484

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک