ترکمن نیوز:  چند ماهی می‌شود استادیوم فوتبال تختی گنبدکاووس که تقریبا از لحاظ ساختاری شناسنامه فوتبال می‌باشد، به حال خود رها شده و سراغی از او گرفته نمی‌شود.

این استادیوم که خاطرات فراوانی از حضور ورزشکاران و مسابقات را در دل خود جای داده، اکنون در برزخی بسر می‌برد که حالت ویرانی به خود گرفته است. اما ورود بخش خصوصی و حمایت چند تن از مسئولان گنبدی از صادق درودگر نیز در نوع خود جالب است.

این مکان دولتی برای واگذاری به سرمایه‌گذار و عقد قرارداد، شفاف سازی در نوع واگذاری و چگونگی کار با این بخش برای مردم صورت نگرفته است. مسئولان گنبدی و استانی باید عقبه و میزان تعهد این فرد را بدرستی مورد مطالعه قرار بدهند.

آیا ورود بخش خصوصی به نفع مردم است یا نه؟ آیا آقای درود گر، سابقه اجرایی در این مورد را در کشور دارد یا در مرحله آزمون و خطاست؟

بهتر است این کار با وسواس بیشتری انجام بگیرد تا در آینده مردم و سرمایه‌گذار بیشترین نفع را ببرند.

توصیه ما به نماینده گنبدکاووس و بخش داخلی برون این نکته می‌تواند باشد که بهتر نبود عوض نامه‌نگاری با وزیر ورزش جهت تسریع در امر واگذاری استادیوم تختی گنبدکاووس به بخش خصوصی، خود آستین بالا زده و همانند نماینده دوره هفتم مردم گنبدکاووس در مجلس شورای اسلامی، که استادیوم ۵۰۰۰ نفری را به ارمغان آورد، هزینه چمن مصنوعی را از وزیر ورزش اخذ می‌کردید؟

✍️شیرمحمد شیروانی
خبرنگار ورزشی ترکمن نیوز

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۰۰

۳۰ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

84588

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک