امروز : سه شنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    108032

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    20:52 | ۱۳ اسفند ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

اداری 2 300x202 - از موضوعات بسیار مهم استان منابع انسانی و مدیریتی استترکمن نیوز:  استاندار گلستان گفت: یکی از موضوعات بسیار مهم استان موضوع منابع انسانی و مدیریتی است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   علی محمد زنگانه، در جلسه شورای اداری گلستان که با حضور رئیس جمهوری برگزار شد اظهار کرد: یکی از موضوعات بسیار مهم که به رئیس جمهور محترم تاکید داشتم منابع انسانی و مدیریتی است.

وی افزود: ۹۰ درصد مدیران ستاد استانداری مشخص شدند و ۴۵ درصد مدیران استانی ابقا شدند و باقی به کمیسیون انتصابات معرفی شدند.

شورای اداری 1 300x202 - از موضوعات بسیار مهم استان منابع انسانی و مدیریتی است

زنگانه اعلام کرد: برنامه ای تدوین شده تا در پیک عید و تابستان که نگران آب بودیم ٢٨٠ لیتر بر ثانیه تأمین شده و شیرین سازی دریای خزر مستلزم این است که در مصوبات سفر دیده شود و این امر کلیدی برای استان اتخاذ شود تا برای شهرهای کوموش دفه، بندرترکمن و آق قلا شیرین سازی آب را انجام دهیم.

وی گفت: در برنامه بلندمدت، موضوع سد «نرماب» به عنوان تامین‌کننده یک هزار و ۵۰۰ نفر نیاز به اعتبار ۲ هزار میلیارد تومانی دارد.

زنگانه تصریح کرد: احداث سد قره‌چای و رامیان یکی دیگر از مطالبات استان است که در رفع مشکلات آب شرب و صنعت و کشاورزی بسیار موثر است.

وی با اعلام این موضوع که اتصال اینچه برون؛ مورد تقاضا است و فاینانس خارجی و سرمایه گذاری خارجی فراهم شده؛ اظهار کرد: برای مطالعات طرح جامع منطقه و ایجاد زیرساخت ها نیازمند منابعی است که باید مورد توجه قرار بگیرد و موضوع تخصیص حق آبه برای نیازهای صنعتی منطقه مورد مطالبه است.

اداری 3 300x202 - از موضوعات بسیار مهم استان منابع انسانی و مدیریتی است

زنگانه ادامه داد: موضوع راه آهن اینچه‌برون، شاهرود، طبس یکی دیگر از پروژه‌هایی است که در صورت اجرا مسیر شمال به جنوب را ۵۰۰ کیلومتر کاهش خواهد داد و از نظر زمانی، انتقال بار از ۱۲ روز به پنج روز کاهش خواهد یافت.

استاندار گلستان گفت: بازارچه مشترک «کوموش دفه، حسنقلی» از مصوبات کمیسیون مشترک ایران ترکمنستان است که در صورت اختصاص اعتبار می‌تواند تحولی را در تجارت استان داشته باشد.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز