13990317000191 Test PhotoN 300x151 - ازبکستان محدودیت پروازهای خارجی این کشور را تمدید کردترکمن نیوز:  ازبکستان تا اول فوریه محدودیت پروازهای بین‌المللی شامل ورودی، خروجی و ترانزیتی را با انگلستان، ایتالیا، دانمارک، اتریش، استرالیا، هلند و آفریقای جنوبی تمدید کرد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  کمیسیون ویژه مبارزه با کرونا در ازبکستان با توجه به شناسایی گونه جدید «کووید-۱۹» و وضعیت همه گیری موجود در این کشورها تصمیمی را در مورد تمدید محدودیت پروازها به کشورهای یادشده اتخاذ کرده است.

پیشتر این محدودیت‌ها از روز ۲۱ دسامبر تا ۱۰ ژانویه از جمله با آلمان به دلیل شناسایی گونه جدید «کووید-۱۹» در این کشورها اعمال شده است.

ورود شهروندان کشورهای یادشده و افراد بدون تابعیت مقیم در این کشورها و همچنین شهروندان سفر کرده به کشورهای یادشده طی ۱۴ روز اخیر به ازبکستان در دوران اعمال محدودیت ممنوع است.

اتباع ازبک و افراد بدون تابعیت که طی ۱۴ روز اخیر در انگلستان، ایتالیا، دانمارک، اتریش، استرالیا، هلند و آفریقای جنوبی سفر کرده‌اند و از طریق کشور سوم به ازبکستان بازگشتند، باید ۱۴ روز تحت قرنطینه قرار بگیرند.

گردآوری:گروه بین الملل ترکمن نیوز
https://turkmensnews.com
منبع:farsnews

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۲۳

۲۳ دی ۱۳۹۹

کد خبر :

88560

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک