عدالت گلستان - ارزش سرمایه سهام عدالت مردم گلستان ۱۵۰ هزار میلیارد ریال استترکمن نیوز:  مدیرکل امور اقتصادی و دارایی گلستان گفت: ارزش سرمایه سهام عدالت مردم استان که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام خود انتخاب کرده‌اند، حدود ۱۵۰ هزار میلیارد ریال و معادل ۳۴ درصد تولید ناخالص گلستان است.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  داوود طبرسا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اظهار داشت: این میزان سرمایه در اختیار ۹۲۴ هزار و ۹۰۰ نفر قرار دارد که باید برای استفاده بهینه از آن در راستای توسعه اقتصادی گلستان برنامه‌ریزی کرد.

وی راه اندازی شرکت سرمایه گذاری گلستان را راهکار بهره گیری از این سرمایه برای شتاب بخشیدن به توسعه پایدار استان برشمرد و گفت: پیگیری برگزاری الکترونیکی انتخابات مجمع هیات مدیره این شرکت سرمایه گذاری برای روز سی‌ام دی امسال در دستور کار قرار دارد .

وی تاکید کرد: سهامداران عدالت استان که روش غیرمستقیم را برای مدیریت سهام خود برگزیده اند با احراز هویت در سامانه سجام علاوه بر شرکت در رای‌گیری مجمع می توانند از طریق سامانه setan.seo.ir تا ۱۸ دی ماه برای حضور در هیات مدیره نامزد شوند.

شرکت‌ سرمایه‌گذاری استان گلستان با نماد “وسگلستا” به عنوان یازدهمین شرکت سرمایه‌گذاری سهام عدالت استانی با سرمایه ۱۱۹ هزار میلیارد ریالی شهریور امسال در بازار دوم معاملات بورس تهران درج شد.

مطابق گزارش اداره کل امور اقتصادی و دارایی گلستان، در این استان یک میلیون و ۳۸۴ هزار نفر سهام عدالت دریافت کردند که ۶۶ درصد از آن‌ها مدیریت سهام عدالت خود را با انتخاب روش غیرمستقیم به شرکت سرمایه‌گذاری گلستان واگذار کرده اند.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۱۲

۱۳ دی ۱۳۹۹

کد خبر :

87986

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک