مدیرکل ثبت احوال گلستان خبر داد

Sabt Ahval 13 Sh 300x198 - ارائه خدمات 25 دفتر پیشخوان دولت در گلستان برای صدور کارت هوشمنداخبار گلستان-تورکمن‌نیوز- مدیرکل ثبت احوال استان گلستان از ارائه خدمات ۲۵ دفتر پیشخوان دولت در استان برای صدور کارت هوشمند خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری کلاله، حسن وفایی‌دیلمی در دیدار با فرماندار شهرستان کلاله اظهار کرد: با اتصال سامانه ارائه خدمات هویتی ثبت احوال به فیبر نوری، تحولی نو در ارائه خدمات به عموم مردم فراهم می‌شود.

وی تصریح کرد: شهروندان برای درخواست تعویض کارت هوشمند ملی نیاز به مراجعه به دفاتر خدماتی را ندارد و می‌توانند از طریق سایت ثبت احوال به نشانی www.ncr.ir پیش ثبت‌‌نام انجام دهند و دریافت کارت هوشمند ملی برای افراد بالای سنین ۱۵ سال می‌شود و همه واجدین شرایط تا پایان سال ۱۳۹۷ مهلت دریافت کارت را دارند.

مدیرکل ثبت احوال استان گلستان خاطرنشان کرد: یک میلیون و ۵۰۰ هزار گلستانی واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند هستند و هم‌اکنون ۲۰ دفتر پیشخوان دولت در استان کار صدور کارت هوشمند را انجام می‌دهند که برای تسریع در این امر به زودی پنج دفتر پیشخوان دولت نیز برای ارائه خدمات اقدام خواهند کرد.

نصرت برزگر فرماندار کلاله نیز در این دیدار با اشاره به اهمیت دولت الکترونیک و تسریع در انجام امور گفت: باید بسترهای لازم برای ارائه خدمات به صورت الکترونیکی و حذف کارت‌ها و متحدالشکل کردن آنان در غالب یک کار فراهم شود تا در فرایند امور خلل وارد نشود و مردم بتوانند به راحتی خدمات دریافت کنند.

 

گروه خبر تورکمن‌نیوز

https://telegram.me/TurkmensNews

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۱۹

۱۳ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

1155

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک