مدیر بنیاد مسکن گنبد‌کاووس:

Maskan 5 Sh 300x225 - اختصاص بیش از 4 میلیارد تومان اعتبار به بخش مسکن گنبدکاووساخبار گنبدکاووس-تورکمن‌نیوز- مدیر بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گنبدکاووس گفت: به مناسبت هفته دولت چهار میلیارد و ۱۴۶ میلیون تومان اعتبار برای بخش مسکن گنبدکاووس در نظر گرفته شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اخبار ترکمن، ولی الله رضایی در گفتگو با خبرنگار ما، در راستای اقدامات بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گنبدکاووس در هفته دولت اظهار کرد: در این هفته چهار میلیارد و ۱۴۶ میلیون تومان اعتبار در بخش افتتاح در گنبدکاووس داریم.

رضایی با اشاره به برنامه‌های در نظر گرفته شده در هفته دولت افزود: اجرای طرح هادی شامل جدول بندی و آسفالت روستاها و اقداماتی در خصوص مسکن روستایی از جمله موارد است که در سال جاری نیز اجرای طرح هادی ۴۱ روستا با پیش بینی اعتبار ۱۷ میلیارد تومان را در برنامه داریم.

وی با بیان این که ۲۰۰ واحد مسکن روستایی در سطح شهرستان گنبد احداث شد، گفت: در سال جاری از محل منابع اعتباری که سال گذشته داشتیم، آسفالت ۵ روستا انجام شد که سه تا از آنها به صورت مشارکتی بوده است و با اعتبار دو میلیارد و ۳۱۶ میلیون تومان انجام شدند.

وی به بخش مسکن روستایی اشاره و عنوان کرد: در این بخش به حدود ۱۰ هزار و ۲۵۸ واحد از ابتدای طرح تا کنون تسهیلات پرداخت شده است که از این تعداد ۹ هزار و ۴۹۵ واحد به اتمام رسیده است.

مدیر بنیاد مسکن گنبد‌کاووس افزود: تسهیلات مسکن روستایی در حال حاضر ۱۸ میلیون تومانی است و برای مناطق مرزی ۲۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است که به صورت قرض الحسنه ۵ درصد ۱۵ ساله و با کارمزد ۵درصد است.

گردآوری: گروه خبر تورکمن‌نیوز

https://telegram.me/TurkmensNews

منبع: mehrnews.com

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۸:۴۸

۰۵ شهریور ۱۳۹۶

کد خبر :

553

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک