هیئت بازرسی 300x197 - احکام اعضای هیئت بازرسی انتخابات در شهرستان گالیکش ابلاغ شدتورکمن نیوز:  احکام اعضای هیئت بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان گالیکش اهدا و ابلاغ شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛   در این جلسه فرماندار شهرستان با تجری مفرد رئیس هیئت بازرسی انتخابات و دیگر اعضای این هیئت دیدار و گفتگو، و در ادامه نیز احکام هر یک از اعضا را به آنان اهدا کرد.

گفتنی است بر اساس احکام صادره از سوی عزیزه امامی رئیس هیئت بازرسی انتخابات استان، احمد تجری‌مفرد مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری بعنوان رئیس هیئت بازرسی انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان گالیکش، سیدغلامرضا قاضوی معاون فرماندار بعنوان دبیر این هیئت، مهدی سبحانی شهردار صادق‌آباد بعنوان عضو و طاهره قربانی، کمال ابراهیمی و مهری رحیمی از کارکنان فرمانداری گالیکش به ترتیب بعنوان مسئول و کارشناسان دبیرخانه هیئت بازرسی انتخابات این شهرستان انتخاب و احکام خود را دریافت نمودند.

همچنین در ادامه با حضور مایلی فرماندار و اعضای هیئت بازرسی شهرستان گالیکش، دفتر هیئت بازرسی انتخابات این شهرستان رسماً فعالیت خود را آغاز کرد.

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۰

۱۹ آبان ۱۳۹۸

کد خبر :

64501

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک