امروز : دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۳,۸۱۰

ریال

|

دمای هوای شهر

farmandar 30kh 300x167 - احزاب و گروه های سیاسی از ظرفیت های خوب توسعه هستندگنبدکاووس-ترکمن نیوز-   معاون استاندارو فرماندار ویژه گنبدکاووس به برنامه های دولت تدبیر و امید و وزارت کشور برای تقویت احزاب سیاسی اشاره کرد و گفت: احزاب و گروه های سیاسی از ظرفیت های خوب توسعه هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن های ایران،   مهندس عبدالقدیر کریمی در نشست با احزاب و گروههای سیاسی گنبدکاووس افزود: رویکرد دولت تدبیر و امید و کارگزاران آن استفاده از ظرفیت احزاب و گروه های سیاسی در تصمیم سازی و نیز کمک به توسعه بخش های مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور، استان و شهرستان است.
وی؛ تقویت و انسجام بخشی احزاب و گروه های سیاسی و راه اندازی خانه احزاب را از برنامه های فرمانداری گنبدکاووس در سال جاری برشمرد و اضافه کرد: آرامش، وحدت، وفاق و همدلی بین اقوام و مذاهب از شاخص های مهم و تاثیرگذار در توسعه این شهرستان است.
گیری و تصمیم سازی و توسعه منطقه استفاده نماید.
وی از برگزاری نشست جداگانه با احزاب و نمایندگان جریان های سیاسی اصلاح طلب این شهرستان در هفته آینده خبر داد و تصریح کرد: هدف این نشست ها تقویت وحدت و همدلی بین احزاب در راستای منافع ملی و منطقه ای است.
فرماندار ویژه گنبدکاووس همچنین با ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات انجام شده در دو سال گذشته درحوزه های عمرانی شهرستان، ادامه داد: ایجاد اشتغال، کارآفرینی، رونق تولید و کسب و کار از اولویت های فرمانداری درسال جاری است.
کریمی یادآور شد: در دو سال گذشته طرح های عمرانی، اقتصادی و تولیدی خوبی در گنبدکاووس به بهره برداری رسیده و یا در حال اجرا بوده که حداقل دو برابر سال های قبل است.
وی؛ توسعه کشت های گلخانه ای، طرح های استخراج ید، احداث هتل، کشتگاه خورشیدی ارگانیا، گازرسانی به روستاها، احداث بوستان پنج هکتاری خانواده و بوستان دکتر بسکی را از مهمترین طرح های اجرا شده و یا در دست اجرای گنبدکاووس در دو سال اخیر برشمرد.
دراین نشست برخی نمایندگان احزاب و گروه های سیاسی گنبدکاووس به بیان نقطه نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند.
توجه به همگرایی و وحدت بین گروه های سیاسی و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب، پیگیری دغدغه های مردم بویژه درحوزه معیشت و اشتغال، اجرایی کردن شعار اقتصاد مقاومتی، توجه به مسائل فرهنگی و ارزشی جامعه، استفاده از ظرفیت های شهرستان برای توسعه، پرهیز از دو دستگی بین احزاب سیاسی و حرکت در راستای منافع ملی، تهیه سند توسعه شهرستان، ضرورت همگرایی در برابر تحرکات دشمنان، پیگیری عقب ماندگی های شهرستان در حوزه زیرساخت هایی چون راه آهن، فرودگاه و کنارگذر از جمله نظرات و پیشنهادهای مطرح شده دراین نشست بود.

 

گرد آوری : گروه خبری ترکمن نیوز

https://turkmensnews.com

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز