امروز : شنبه ۲۸ فروردین ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۳۹۰۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر گنبدکاووس :

17° سانتی گراد

HezarJaribi 9T 1 300x184 - احتمال کسری بودجه کشور زیاد استگلستان– ترکمن نیوز- عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: با در نظر گرفتن شرایط منطقه، محدودیتهای ایجاد شده و بدهی دولت به بخش خصوصی و پیمانکاران؛ احتمال کسر بودجه ۲۰ تا ۳۰ درصدی زیاد است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، نبی هزارجریبی روز شنبه با حضور در خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز گلستان اظهار داشت: انتظار می رود دولت پیش از وقوع هر اتفاقی برای برون رفت از شرایط احتمالی آینده چاره اندیشی کند تا مشکلی گریبان مردم را نگیرد.
نماینده مردم شهرستانهای گرگان و آق قلا در مجلس افزود: به عنوان مثال دولت می توانست تا قبل از آشفتگی های اخیر بازار ارز را مدیریت کند اما با اصرار بر اجرای تصمیم های اشتباه نتایج پیش آمده را رقم زد.
هزارجریبی گفت: تعطیل کردن صرافی های تهران در فروردین ماه امسال از سوی دولت بر آشفتگی بازار ارز افزود و زمینه را برای سوء استفاده فرصت طلبان و مافیای اقتصادی فراهم کرد.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با انتقاد از آنچه که فراوانی قاچاق کالا در کشور نامید، مدعی شد: فساد مالی در برخی بخش ها از جمله گمرکات کشور یکی از عوامل اصلی بروز این پدیده است که بیکاری گسترده و تعطیلی کارخانجات و صنایع را به دنبال دارد.

HezarJaribi 9T 2 300x184 - احتمال کسری بودجه کشور زیاد است

هزارجریبی گفت: بنظرم یکی از اقداماتی که دولت می تواند با انجام آن آرامش را تا حد زیادی به جامعه بازگرداند، ترمیم سیاست های اقتصادی با تغییر وزیر و ارتقای عملکردی کابینه است.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه بیان کرد: باید اذعان کرد در روند رای اعتماد به کابینه برخی نمایندگان مجلس به جای توجه به برنامه و سابقه وزرای پیشنهادی همراهی با دولت را در اولویت قرار دادند.
هزارجریبی همچنین به طرح پیشنهادی نوبخت معاون رییس جمهوری مبنی بر افزایش ساعت کار اعضای دولت و کارمندان اشاره کرد و گفت: باید از ایشان پرسید بیشتر شدن ساعت کار چه ارتباطی با حل مشکلات اقتصادی دارد و بهتر است دولت به جای این راه حل ها چاره اساسی بیندیشد.
وی ابراز داشت: متاسفانه در برخی دستگاه های دولتی سوء استفاده از موقعیت شغلی و دادن اضافه کار بی دلیل و ماموریت های نادرست آزار دهنده است که مردم را نسبت به نظام بدبین می کند.

 

منبع: irna

لینک عضویت کانال تلگرام

https://t.me/ITNAnews

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

هیتر رستورانی گوشی طرح هیتر گلخانه Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز