تورکمن نیوز: طرح ملی بامهر تامهر در مناطق سیل زده استان گلستان توسط جوانان جمعیت هلال احمر اجرا شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در آستانه سال تحصیلی جدید طرح ملی بامهر تامهر با هدف توزیع لوازم التحریر، نوشت افزار و اسباب بازی ویژه دانش آموزان مناطق سیل زده با مشارکت اعضای جوانان جمعیت هلال احمر در مناطق سیل زده شهرستانهای آق قلا و گمیشان استان گلستان برگزار می شود.

الهام اختری با اعلام این خبر گفت: در این طرح ۱۵۰۰ بسته لوازم التحریر و نوشت افزار در شهرستانهای سیل زده آق قلا و گمیشان توزیع می شود که امروز این اقلام در میان دانش آموزان روستای سلاق یلقی با حضور فرماندار، اعضای هیئت مدیره جمعیت هلال احمر استان و مدیران شهرستانی، معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر مازندران و سرکار خانم چهره آزاد از بازیگران سینما و تلویزیون و از هنرمندان داوطلب جمعیت هلال احمر توزیع شد.
وی تصریح کرد: در مرحله دوم اجرای این طرح، توزیع لوازم التحریر و ‌نوشت افزار در میان دانش آموزان سیل زده روستای قرنجیک خواجه خوان شهرستان گمیشان، فردا انجام خواهد شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان خاطرنشان کرد: در این طرح ایستگاه های آموزشی، مسابقات نقاشی و روانشناسی کودک با حضور اعضای آموزش دیده تیم های سحر صورت پذیرفت.

گفتنی است ۵۰۰ بسته لوازم التحریر و نوشت افزار توسط جمعیت هلال احمر مازندران در مدرسه ارازلی در میان دانش آموزان توزیع شد و برنامه های فرهنگی و آموزشی ویژه کودکان نیز برگزار شد.

انتشار دهنده : Besya
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۰:۰۷

۲۵ شهریور ۱۳۹۸

کد خبر :

61487

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک