امروز : یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۳۸,۱۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر

نظارت بر انتخابات 300x169 - اتمام مهلت رسیدگی به صلاحیت داوطلبین از سوی هیات نظارت بخش‌هاترکمن نیوز:   ۳۱ اردیبهشت مهلت رسیدگی به صلاحیت داوطلبین شششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی روستاها به پایان رسید و از سوی هیات نظارت بخش های مرکزی گنبد و داشلی برون به بخشداران ذیربط اعلام گردید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  محمدعسکری رئیس هیات نظارت بخش مرکزی گنبد اعلام کرد: در این بخش تعداد ۱۰۲۵ نفر برای عضویت در شوراهای اسلامی روستاها ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۴ نفر انصراف داده اند و صلاحیت تعداد ۳۱ نفر در هیات های اجرائی و نظارت بخش احراز نگردید و ۹۹۰ نفر تائید صلاحیت شدند.
عبدالغفور چرکزی رئیس هیات نظارت بخش داشلی برون اعلام کرد: در این بخش ۱۹۱ نفر داوطلب ثبت نام کردتد که از این تعداد یک نفر انصراف داده و صلاحت ۳نفر از سوی هیات های اجرائی و نظارت احراز نگردید و ۱۸۷ نفر تائید صلاحیت شدند.
رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی (شهر و روستای) شهرستان گنبد کاووس اعلام کرد تعداد ۱۲۱۶ نفر داوطلب ثبت نام شده است. از این تعداد ۵ نفر انصراف داده اند و از سوی هیات های اجرائی و نظارت بخش های داشلی برون و مرکزی صلاحیت ۳۴ نفر ( ۲/۸۱%) احراز نشد و صلاحیت ۱۱۷۷ نفر ( ۹۷/۱۹%) مورد تائید واقع شد.
حسین رضائی در ادامه بیان داشت داوطلبینی که صلاحیت آنها در هیات های اجرائی و نظارت بخش ها احراز نشده است از روز دوشنبه سوم خرداد تا پنجشنبه ششم خرداد فرصت اعتراض دارند تا با مراجعه به هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان گنبدکاووس مستقر در فرمانداری، اعتراض خود را به همراه مستندات تحویل نمایند.
رئیس هیات نظارت شهرستان در ادامه اعلام کرد سوم خرداد تا ۱۵ خرداد مهلت رسیدگی و بررسی نهائی به شکایات داوطلبین رد صلاحیت شده از سوی هیاتهای اجرائی و نظارت بخش توسط هیات نظارت شهرستان است.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز