امروز : پنجشنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۲

|

دمای هوای شهر

نوعی نظام مهندسی ساختمان 300x300 - «اتاق علمی» سازمان نظام مهندسی ساختمان گنبدکاووس راه اندازی شد+ویدئوترکمن نیوز: مسئول اتاق علمی سازمان نظام مهندسی ساختمان، از راه اندازی اتاق علمی دفتر نمایندگی شهرستان گنبدکاووس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  منصور نوعی در گفت و گو با خبرنگار ترکمن نیوز اظهار داشت: در جهت اعتلا و بهبود عملکرد نظام مهندسی ساختمان شهرستان گنبدکاووس بر پایه دانش و تحقیق “اتاق علمی” دفتر نمایندگی با توصیه سرپرست این سازمان در گنبدکاووس راه اندازی شد.

وی افزود: جامعه مهندسی همانند جامعه پزشکی است و نظام مهندسی نیز همچون نظام پزشکی.

نوعی در ادامه تصریح کرد: همانطور که هر کشوری، استانی و شهری نیازمند پزشکان حاذق و بیمارستان‌های مجهز است، جامعه این کشور نیز باید دارای مهندسینی حاذق و نظام مهندسی توانمند هم داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: همچنانکه وظیفه پزشکان و بیمارستان ها، تامین سلامت افراد جامعه است، نظام مهندسی و مهندسین نیز وظیفه دارند در تامین سلامت ساخت و ساز آن جامعه بکوشند چرا که ساخت و ساز، صنعت راه و ساختمان میراث ملی به شمار می‌رود و ما وظیفه داریم از آن به درستی حفظ و حراست کنیم.

مسئول “اتاق علمی” نظام مهندسی ساختمان گنبدکاووس افزود: به همین دلیل با کمک نظام مهندسی استان گلستان به ویژه دفتر نمایندگی شهرستان گنبدکاووس برای بهبود عملکرد ساختمانها در حوزه طراحی، نظارت و اجرا با پیشنهاد و توصیه سرپرست دفتر نمایندگی اتاق علمی تشکیل و راه اندازی شد.

وی در خاتمه گفت: با توجه به اینکه به عنوان مسئول اتاق علمی نظام مهندسی گنبد معرفی شده اند؛ به زودی طرح‌ها و برنامه‌های راهبردی در جهت بهبود عملکرد دفتر نظام مهندسی گنبدکاووس در جهت توسعه تعامل و همکاری با مهندسین ساختمان را بر اساس مبانی و علوم دانش بنیان ارائه خواهند داشت.

گزارش از: یاشار نیازی

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز