گوکوا 1100x700 300x191 - آینا گوکوا در راه مهرام اما پشت مرزهای ترکمنستانترکمن نیوز:  بازار جذب بازیکنان خارجی در لیگ برتر بسکتبال بانوان داغ است. آینا گوکوآ که بارها در بسکتبال ایران بازی کرده قرار است به مهرام ملحق شود.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛به نقل آی دبلیو اسپورتس رسانه دختران قهرمان ایران؛ باشگاه مهرام قصد دارد در ادامه دیدارهای لیگ برتر بسکتبال بانوان از وجود آینا گوکوآ بازیکن بلند قامت اهل ترکمنستان استفاده کند.

گوکوآ بیش از این بارها در لیگ ایران توپ زده و قد و قامت بلند و تجربه بالای او برای هر تیمی یک امتیاز است. به همین دلیل نیکا بیک لیکلی تصمیم بر جذب او گرفته و بازیکن ترکمن نیز به پیشنهاد مهرام پاسخ مثبت داده و توافقات نهایی نیز انجام شده است.

در حال حاضر، مرزهای ترکمنستان عامل جدایی بین آینا گوکوآ و مهرام است. نیکا بیک لیکلی سرمربی مهرام امروز به آی دبلیو اسپورتس گفت که موضوع کرونا و ورود خروج از مرزهای ترکمنستان بر اساس قوانین داخلی کشور همسایه شمال شرقی، باعث شده گوکوآ فعلا دور از مهرام باشد.

هنوز مشخص نیست این مشکل چه زمانی رفع می شود و مهرام فعلا روی بازیکن ترکمن حسابی باز نکرده است اما صدور مجوز خروج، او به تهران می آید و به مهرام ملحق خواهد شد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۷:۲۳

۰۳ آذر ۱۳۹۹

کد خبر :

85996

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک