امروز : یکشنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    120221

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    13:46 | ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

نظری مدیر کل آموزش و پررورش 300x188 - آموزش و پرورش گلستان جزو پنج رتبه اول کشور استترکمن نیوز: مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: در حال حاضر آموزش و پرورش گلستان در پنج رتبه اول کشور قرار دارد و نیاز است تا با مشارکت و همکاری همه اقشار مانند مردم، مسئولان و همکاران بتوانیم ارتقاء بیشتری در این جایگاه داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ سیدرضا نظری در آیین معارفه و تکریم مدیران جدید و قدیم آموزش و پرورش گنبدکاووس با بیان اینکه موفقیت‌های آموزش و پرورش گلستان در سال‌های اخیر کم‌سابقه بوده است، ادامه داد: این موفقیت‌ها در سایه برنامه‌ریزی صحیح، تلاش مجموعه همکاران و در راس آن حمایت استاندار از مجموعه آموزش و پرورش استان بوده است.

نظری با تاکید بر لزوم داشتن برنامه توسط مدیران آموزش و پرورش در استان گلستان ابراز کرد: با توجه به طرح تحول بنیادین آموزش و پرورش همه مدیران باید برنامه و چشم انداز در حوزه مدیریتی داشته باشند و مدیر بدون برنامه در این حوزه جایگاهی نخواهد داشت. چرخش نخبگانی در آموزش و پرورش استان یکی از اولویت های ما بوده و معتقدیم به واسطه این چرخش رشد صورت می گیرد.

معارفه عراز مراد مغربی قوجق 300x188 - آموزش و پرورش گلستان جزو پنج رتبه اول کشور است

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان با قدردانی از “عبدالقادر ظفر” مدیر قبلی آموزش و پرورش گنبدکاووس که به درجه بازنشستگی نائل آمد، ابراز امیدواری کرد: «عرازمراد مغربی قوجق» مدیر جدید که از نیروهای آموزش و پرورش این شهرستان است، به روند رشد و تعالی نظام تعلیم و تربیت شتاب بیشتری بدهد.

لازم به ذکر است: در این مراسم از زحمات عبدالقادر ظفر قدردانی و عراز مراد مغربی قوجق به عنوان سرپرست جدید آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس معرفی شد.

 

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز