امروز : جمعه ۰۸ مرداد ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۵۵,۹۹۰

ریال

|

دمای هوای شهر

torabi 13b 300x200 - آمریکا و دیگر کشورها بدانند که برجام قابل مذاکره مجدد نیستگنبدکاووس-ترکمن نیوز-  امام جمعه گنبدکاووس گفت: آمریکا و دیگر کشورها بدانند که برجام قابل مذاکره مجدد نیست.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمن نیوز،  حجت الاسلام والمسلمین محمود ترابی درخطبه های این هفته نمازجمعه مردم گنبدکاووس، با اشاره به گزارش سالانه ترامپ رئیس جمهور آمریکا به کنگره مبنی بر رفع نواقص برجام گفت: ترامپ قصد دارد با طرح کردن مذاکره مجدد درخصوص برجام، علاوه بر برداشتن زمان معین شده بازرسی ها از مراکز هسته ای، مراکز دفاعی و موشکی ایران نیز مورد بازرسی قرار دهد.
وی افزود: سیاست های کلان جمهوری اسلامی بویژه درخصوص برجام، توسط رهبری تبیین می شود و قطعا مذاکره مجدد در این خصوص انجام نخواهد شد.
حجت الاسلام ترابی اضافه کرد: دشمنان تلاش می کنند با حمایت از سه طایفه بهایی ها، منافقین و سلطنت طلب ها و انجام برخی حرکات ضد اسلامی همچون آتش زدن پرچم جمهوری اسلامی، به گمان باطل خود به انقلاب اسلامی ضربه بزند.
وی با تاکید برضرورت هوشیاری مردم در این خصوص تصریح کرد: برای خنثی شدن این سیاست دشمنان، امسال مردم ایران با روحیه انقلاب خود در گوشه کنار کشور پرچم جمهوری اسلامی را بر افراشته کنند.
امام جمعه گنبدکاووس یادآور شد: انقلاب اسلامی هویتی ایرانی اسلامی دارد و دشمنان نمی توانند این انقلاب را که مورد عنایت و امدادهای غیبی خداوند است، از مسیر اصلی خود خارج کنند.
حجت الاسلام ترابی افزود: انقلاب اسلامی با عزت و اقتدار و با سرعت در راستای تحقق اهداف ترسیم شده داخلی، منطقه ای و بین المللی خود به پیش می رود.
وی با اشاره به برخی وقایع منطقه ای در افغانستان، یمن و لبنان اضافه کرد: سیاست های دشمنان در این مناطق بویژه در یمن با شکست مواجه شده است.

خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز