امروز : پنجشنبه ۰۳ خرداد ۱۴۰۳

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    115202

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    16:21 | ۰۹ آبان ۱۴۰۱

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

10 300x200 - آمده‌ام تا عقب ماندگی‌های شهرستان گنبد را جبران نمایمترکمن نیوز: مهدی دهرویه معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبد، انسانی متفکر و گشاده رو هستند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  اکبر پیرا- بنده در اولین نشستی که با اصحاب رسانه در دهه مبارک فجر با ایشان داشتیم، وی دارای خصایص اخلاقی خاصی هستند که او را از سایر مسئولین متمایز می‌کند.

ایشان با گشاده روی خاصی از اصحاب رسانه در بهبود مشکلات مردم کمک خواست، بعضی دوستان با قضاوت های زودهنگام سعی در ضعیف جلوه دادن وی کردند.

اما دهرویه در این مدت کوتاه ثابت کرد مرد اخلاق و عمل است و برای ایشان شایسته سالاری مهمتر از همه چیز است برای ایشان فرقی نمی‌کند مخاطب ایشان ترکمن باشد یا فارس و یا سیستانی و سایر اقوام ، ایشان برای عقب ماندگی‌های شهرستان گنبد آمده است.

به قول خودش آمده است تا این عقب ماندگی‌ها را جبران نماید و قطعا خواهد کرد، مشروط به اینکه ما هم ایشان را در رسیدن به این ایده کمک کنیم.

بنده با شناختی که از ایشان دارم؛ اگر سایر مسئولین همت کنند و یاریگر ایشان باشند، گنبد را از باتلاق ۲۰ سال عقب ماندگی تا حدودی نجات خواهد داد.

دهرویه در روز معارفه عنوان کرد: نشست های تخصصی با همه گروهها در راستای پیشرفت شهرستان گنبد انجام خواهد داد و یقینا ایشان این کار را کرد.

نمی خواهم یکطرفه از ایشان تعریف و تمجید کنم ولی در لایه های متفاوت ایشان ثابت کرد اهل شعار نیست و مرد عمل است ، در کمک به شورای راهبردی از هیچ کوششی دریغ نکرد و سعی کرد با متانت در رفع آنها کمک کند.

ولی ما تا چه اندازه ایشان را همراهی کردیم ، رشد شهرستان گنبد در گرو اضلاع سه گانه میسر خواهد شد اضلاعی که از ترکیب امام جمعه و نماینده و فرماندار تشکیل شده است.

شهرستان گنبد مشکلات زیادی دارد ، گنبد تنهاترین شهرستان شمال کشور است که هتل ندارد ، گنبد از نداشتن کمربندی رنج می برد ، گنبد از نداشتن دانشگاه علوم پزشکی در فقر مطلق دانش بشری است و گنبد بزرگترین شهرستان شرق استان هنوز در تلاطم بیمارستان ۴۰۰تختخوابی مانده است.

ما از نماینده شهرستان گنبد آقای شادمهر می خواهیم با دهرویه در عقب ماندگیهای شهرستان گنبد همگام باشد ، شادمهر در روز خبرنگار در جمع خبرنگاران فریاد زدند هر چند شورای شهر از تحویل زمین بیمارستان ۴۰۰تختخوابی ممانعت می کند ولی بنده در طی ۲۰ روز الی یک ماه آینده کلنگ آن را خواهم زد.

آقای شادمهر چرا هنوز بعد از گذشت ۳ ماه از این فریادتان کلنگ بیمارستان زده نشد؟ بنده قصد ندارم همه مسائل را اینجا مطرح کنم ولی اگر لازم باشد خواهم گفت.

یک سوال و تمام آقای شادمهر از جنابعالی می خواهیم در مسائل کوچک انتخاب مدیران ، شایسته سالاری را سرلوحه کار خویش قرار دهید.

ارتباط خویش را با شخصی که اهل شعار نیست و آمده است گنبد را به جایگاه واقعی خویش برساند همراهی کنید.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز