مدیرکل ورزش و جوانان:

tayebi 27a 300x200 - آمادگی گلستان برای میزبانی از بزرگترین رویداد تاریخ ورزشگلستان-ترکمن نیوز-  مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت : امکانات و زیرساخت ها برای میزبانی از بزرگترین رویداد تاریخ ورزش گلستان و برگزاری رقابت های کبدی آسیا با همراهی و همکاری همه دستگاه ها و ارگان ها فراهم است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی ترکمنهای ایران،  به نقل ایرنا، بهمن طیبی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: این مسابقات محک مناسبی برای سنجش عیار و توانایی های ورزش گلستان به خصوص در بخش زیرساختی است که امیدواریم با بهره برداری درست و صحیح و رفع نقاط ضعف در چند روز باقیمانده ، این مسابقات را با کیفیتی فراتر از آسیا برگزار کنیم .
وی بیان کرد: چشم انداز ورزش گلستان برای قبول این میزبانی برگزاری مسابقات بزرگ ورزشی در رشته های پرطرفدار است که با توجه به پتانسیل های فراوان استان ، دسترسی به این هدف را دور از انتظار نمی دانیم.
گلستان از سوم تا ششم آذرماه میزبان رقابت های کبدی مردان و زنان آسیا است.
مدیرکل ورزش و جوانان گلستان افزود: تاکنون تیم های ملی عراق و کره جنوبی وارد گلستان شده اند و مطابق برنامه زمان بندی ، هشت تیم دیگر در روزهای آینده به گرگان سفر می کنند تا از روز سوم آذر شاهد جدال حساس و دشوار تیم های شرکت کننده برای کسب برتر این رقابت ها باشیم .
وی ادامه داد: حمایت استاندار و همراهی مسئولان استانی ، پشتوانه مناسب و امیدبخشی برای پذیرش و میزبانی این رقابت ها بود و بی شک تداوم این حمایت ها در آینده به توسعه و رونق هر چه بیشتر ورزش گلستان خواهد انجامید.
به گفته وی؛ روند رو به رشد سال های اخیر ورزش گلستان با اجرای برنامه های بلند مدت استعدادیابی و کشف ستاره های جدید رشته های گوناگون ادامه خواهد داشت که امیدواریم نتیجه همه این تلاش ها کسب موفقیت های بیشتر و بهتر برای استان باشد .

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۳:۰۱

۲۷ آبان ۱۳۹۶

کد خبر :

6445

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک