امروز : یکشنبه ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

|

نرخ ارز :

۲۵۵,۹۰۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    23021

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    18:14 | ۱۷ خرداد ۱۳۹۷

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

Eiri 20Kh 300x246 - آقای نورقلی پور، به کجا چنین شتابان !یادداشت-ترکمن نیوز- رییس شورای اسلامی استان به نماینده مردم غرب گلستان در مجلس شورای اسلامی جناب آقای رامین نورقلی پور و چند تن از نمایندگان تذکر داد.

آقای نماینده، جنابعالی بهتر از همگان می دانید که در آزادی زندانیان محبوس در زندان‌های ترکمنستان نقشی نداشته اید و کمترین پیگیری در این راستا انجام نداده اید؛ مگر آنکه در یک سفر به همراه سایر مقامات کشور، به ترکمنستان سفر کرده اید و امیدواریم به شما خوش گذشته باشد. عکس های مصاحبه های شما با تلویزیون ترکمنستان در خصوص صنعت در فضای مجازی دست به دست چرخید اما سندی دال بر پیگیری امور زندانیان منتشر نشد که نشد. حال این همه در بوق و کرنا کردن و به پیشواز این عزیزان رفتن برای چیست؟ نکند می خواهید مردم هم باور کنند که جنابعالی کلید را در قفل زندان ترکمنستان چرخاندید و هموطنان دربند را به وطن باز گرداندید ؟!

شاید برای یادآوری لازم باشد عرض کنم؛ پیگیری آزادی زندانیان محبوس در زندانهای ترکمنستان هدیه زیبای دولت تدبیر امید دکتر روحانی و نماینده محترم شان در استان جناب آقای دکتر هاشمی و رییس اتاق بازرگانی استان جناب آقای چوپانی در سال ۹۷ به مردم عزیز استان گلستان بود که امیدواریم این بار در ذهن شما بماند.

‏مضافاً اینکه هر چند تفکر سیاسی بنده به جناح اصولگرا نزدیک تر است اما بر خود وظیفه می دانم به نیابت از قوم نجیب ترکمن دست دولت تدبیر امید را بابت این هدیه زیبا به مردم عزیز گلستان ببوسم.

‏آقای نورقلی پور، پس از پایان پروسه آزادی زندانیان عزیزمان متاسفانه برخی از نمایندگان از جمله جنابعالی اقدام به نصب بنر به ظاهر از طرف خانواده صیادان و رانندگان در انظار عمومی کرده اید که به هیچ عنوان کار پسندیده ای نیست.

اینجانب به عنوان رییس شورای اسلامی استان گلستان بر خود وظیفه دانستم که در اعتراض به این رفتار نا پسند به جنابعالی و برخی از همکارانتان که همین روش نامیمون را در پیش گرفته اند؛ تذکر دهم و ضروری می دانم اعلام کنم؛ چنانچه نماینده ای در رابطه با اظهارات حقیر انتقادی دارد؛ وی را به مناظره دعوت می کنم.
باشد که خداوند را همواره ناظر بر اعمال خود بدانیم.

کامران ایری

رئیس شورای اسلامی استان گلستان

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز