امروز : پنج شنبه ۰۷ بهمن ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۷,۳۱۰

ریال

|

دمای هوای شهر

1 227 293x300 - آقای استاندار و خانم مدیر کل ارشاد استان گلستان در کالبد نیمه جان مطبوعات استان به دنبال چه هستید؟ترکمن نیوز: متاسفانه مدت ۳سال می باشد که سریال خیمه شب بازی ثبت خانه مطبوعات در سطح استان در حال اجرا می باشد و متاسفانه جامعه خبری استان در بدترین شرایط موجود بسر می بردو عده ای یا با زور و یا با جریان سازی سعی در استفاده از امکانات دولتی و غیردولتی به نام خبرنگاران و بکام دیگران هستند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ استاندار گلستان شما قبل از اینکه به وضعیت خبرنگاران برسید بهتراست به فکر روابط عمومی سازمان خود باشید که خبرنگاران اصلا اشتیاقی به حضور در استانداری را ندارند کسی که تا به حال سر سه استاندار را شیره شیرین مالیده و با فراری دادن خبرنگاران از استانداری سعی در قدرت نمایی در سطح استانداری و روابط عمومی‌های ادارات کل دارد آیا تا بحال نظرخواهی از روابط عمومی‌های استان داشته‌اید؟

آقای حق شناس شما خود را طرفدار دولت تدبیر امید می‌دانید تاکنون در سطح استان چه تدبیری برای امیدواری در جامعه استان پدید آوردید. (البته کرونا را بهانه نکنید) آیا تا بحال سوال کردید این دید بازدیدهای که با خانه مطبوعات نداشته داشته‌اید قانونی هستند یا نه چرا مدیر کل شما سعی در مشروعیت دادن به یک نهاد نامشروع می‌باشد؟

خانم مدیر کل آیا تا بحال سوال کردید چه حسابی و کتابی در مطبوعات استان وجود دارد آیا یک بار حسابرسی از این نهاد خود خوانده داشته‌اید که حق این خبرنگاران به حلقوم چه کسانی می‌رود.

آقای استاندار و خانم مدیر کل بدانید جامعه خبری استان همانند گذشته بیدار و هوشیار می‌باشند و بزودی با رفتنتان موج منفی علیه شما راه می‌افتد که با هیچ تخته پاکنی پاک نمی‌شود.

منبع:  البرز گلستان

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز