امروز : سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۴,۰۲۰

ریال

|

دمای هوای شهر

  • کد خبر :

    104728

  • /
  • تاریخ و ساعت :

    17:26 | ۱۸ آذر ۱۴۰۰

  • /
  • دسته بندی :

  • پ

دوم هفته هفتم اسبدوانی 1 300x202 - آغاز هفته هفتم کورس پاییزه گنبدکاووس + عکسترکمن نیوز: روز اول هفته هفتم مسابقات اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس با شرکت ۵۷ راس اسب در مجموعه سوارکاری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  در روز نخست از هفته هفتم رقابت‌های کورس اسبدوانی پاییزه گنبدکاووس ۵۷ راس اسب از نژادهای ترکمن، دوخون و تروبرد ثبت نام کردند که از این تعداد ۶ رأس اسب به دلایل فنی با تشخیص دامپزشک میدان سوارکاری حذف شد که ۵۱ راس اسب در ۶ دور ۱۰۰۰ و ۱۶۰۰ متری با یکدیگر به رقابت پرداختند که یک میلیارد و ۹۹۵ میلیون ریال جایزه نقدی برای مالکان، مربیان و چابکسواران برتر هفته ششم در نظر گرفته شد.

در دور اول اسب‌های ترکمن +۳ ساله در کلاس دو به مسافت ۱۶۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که کمال صالح پور با اسب سان استار  زودتر از خط پایان گذشت و آرمین آق آتابای با اسب یاد دیگجه و کمال دلیجه عطا با اسب یل قیز صوفیان به ترتیب دوم و سوم شدند.

دوم هفته هفتم اسبدوانی 2 300x202 - آغاز هفته هفتم کورس پاییزه گنبدکاووس + عکس

در دور دوم اسب‌های دوخون ۲ ساله در کلاس maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که کمال دلیجه عطا با اسب یل گون نفر نخست از خط پایان گذشت و نیما اونق با اسب روسینا و یونس اورکلی با اسب طوفان نیاز آباد به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را کسب کردند.

در دور سوم اسب‌های تروبرد دو ساله در کلاس maiden به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که کمال صالح پور با اسب لاکچری به کسب مقام اول شد و کمال دلیجه عطا  با اسب بلاچو و آق اویلی بشگرد با اسب سکرین به ترتیب مقام‌های دوم و سوم را به دست آوردند.

دوم هفته هفتم اسبدوانی 3 300x202 - آغاز هفته هفتم کورس پاییزه گنبدکاووس + عکس

رقابت در دور چهارم میان اسب‌های دوخون +۳ ساله در کلاس ۴ به مسافت ۱۰۰۰ متر شکل گرفت که بنیامین جرجانی با اسب پرنسس آلپ زودتر از خط پایان عبور کرد و یونس اورکلی با اسب پرسپولیس و سراج الدین اندروا با اسب آی نوا به ترتیب دوم و سوم شدند.

در دور پنجم اسب‌های تروبرد +۳ ساله در کلاس چهار به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر رقابت کردند که نادر صالح پور با اسب لالاهج نخستین نفر از خط پایان عبور کرد و یونس اورکلی با اسب دینامیت و کمال دلیجه عطا  با اسب فرناندو نفرات دوم و سوم از خط پایان گذشتند.

در دور ششم و پایانی اسب‌های دوخون +۳ ساله در کلاس پنج به مسافت ۱۰۰۰ متر با یکدیگر به رقابت پرداختند که محمد خوجملی با اسب سیمبا موفق به کسب عنوان نخست شد و عبدالحلیم قبادی با اسب بریوبوی و جواد آچاک با اسب تارلان به ترتیب دوم و سوم شدند.

اول هفته هفتم 2 300x202 - آغاز هفته هفتم کورس پاییزه گنبدکاووس + عکس

چابکسوار برتر:

کمال صالح پور با دو قهرمانی به عنوان چابکسوار برتر معرفی شد.

لیست اسب هایی که به دلایل فنی توسط پزشک میدان از دور رقابت‌ها حذف شدند:

دور اول؛بایداق کهری
دور دوم؛کاپیان فوفو
دور سوم؛سانتامونیکا
دور چهارم؛ماکام
دور پنجم؛
دور ششم؛افسون-کاپیتان استیو

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

Most popular crypto channel
بالا
ترکمن نیوز