دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه غرب استان گلستان 300x200 - آغاز مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه غرب استان گلستانترکمن نیوز:  با اعلام رسمی استاندار گلستان مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه غرب استان آغاز شد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  هادی حق شناس صبح امروز جمعه ۲۱ شهریور در گفتگوی با سیمای مرکز گلستان و اعلام رسمی آغاز مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه غرب استان، اظهار کرد: ۴ هزار نفر عوامل اجرایی پس از غربالگری بهداشتی تلاش دارند در محیطی سالمو بهداشتی آراء مردم را اخذ نمایند.

وی افزود: رای گیری از ساعت ۸ صبح امروز جمعه ۲۱ شهریور آغاز شده و تا ساعت ۱۸ ادامه دارد و از تمام رای دهندهان تقاضا داریم هرچه زودتر به شعب اخذ رای مراجعه کرده و آراء خود را به صندوق بیاندازند.

استاندار گلستان گفت: ۲۳۰ شعبه ثابت و ۱۴ شعبه سیار آرا ۱۹۸ هزار واجد شرایط رای دادن را اخذ می کنند که البته تعداد واجدین در دوره اول این حوزه انتخابیه ۱۹۳ هزار نفر بوده است.

حق شناس یادآور شد: کسانی در این مرحله می توانند رای بدهند که در مرحله اول هم در این حوزه انتخابیه شرکت کرده اند و یا کسانی که در انتخابات این دوره اصلا شرکت نکرده اند و همچنین در این مرحله ۲۱۲۰ نفر رای اولی هستند.

وی ادامه داد: تلاش عوامل اجرایی برگزاری انتخاباتی با آرامش، سالم ، پرشور و با رعایت تمام شیوه نامه های بهداشتی است و سلامت مردم برای ما در اولویت است.

لازم به ذکر است مرحله دوم یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه غرب استان در شهرستان های کردکوی، بندرگز، گمیشان و ترکمن از ساعت ۸ صبح امروز جمعه ۲۱ شهریور در ۲۴۴ شعبه اخذ رای آغاز شده و با رعایت پروتکل های بهداشتی تا ساعت ۱۸ ادامه دارد.

انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۸:۰۰

۲۱ شهریور ۱۳۹۹

کد خبر :

82472

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک