استاندارد گلستان 300x200 - آغاز مرحله اول آزمون نازل های عرضه سوخت مایع در گلستانترکمن نیوز:  مرحله اول آزمون نازل های عرضه سوخت مایع در استان گلستان آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  به نقل روابط عمومی، مدیرکل استاندارد گلستان گفت: با توجه به این که یکی از وظایف سازمان ملی استاندارد ایران، آزمون نازل­های عرضه سوخت مایع اعم از بنزین، گازوئیل و نفت می­باشد، این اداره کل در هر سال ۳ نوبت، فراورده های مذکور را با هماهنگی و همراهی شرکت پخش فرآورده­های نفتی استان، مورد آزمون قرار می دهد.

محمود فرمانی افزود: حد مجاز خطا در این آزمون ها ۵/۰± درصد است و در صورتی که یک نازل بدون خطا یا دارای خطایی در محدوده مجاز باشد، آن نازل قبول و در غیر این صورت مردود خواهد شد.

دبیر شورای استاندارد استان خاطر نشان کرد: در صورت تأیید نازل، برچسبی که جمله “مورد تأیید است” روی آن حک شده، روی توزیع کننده و در سمت نازل مربوطه نصب می­شود.

مدیر کل استاندارد گلستان یادآور شد: شهروندان گلستان در صورت مشاهده مشکلی در صحت عملکرد نازل جایگاه های عرضه سوخت مایع، می توانند موضوع را از طریق تلفن ۱۵۱۷ و سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۵۱۷ به اداره کل استاندارد گلستان اطلاع دهند تا موضوع از طریق کارشناسان، بررسی و پیگیری شود.

 

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۴:۴۹

۰۲ تیر ۱۳۹۹

کد خبر :

77533

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک