فرماندار شهرستان مراوه تپه؛

مراوه تپه-ترکمن نیوز- فرماندار شهرستان مراوه تپه از آغاز عملیات اجرایی ۷۶ طرح عمرانی و اقتصادی دردهه فجر در این شهرستان خبر داد.

Kar 10B 300x210 - آغاز عملیات اجرایی ۷۶ طرح عمرانی در دهه فجر

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن های ایران، به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، اسماعیل تاجی گفت: برای عملیات اجرایی مجموع طرح‌های قابل افتتاح و آغاز عملیات اجرایی، ۱۲۳ میلیارد تومان از اعتبارات ملی، استانی و شهرستانی هزینه و اعتبار در نظر گرفته شده است.

تاجی افزود: افتتاح نیروگاه ۲۵ مگاواتی مراوه تپه با اعتبار ۵۰۰ میلیارد ریال بزرگترین طرح عمرانی و خدماتی این شهرستان است و همچنین بهره برداری از طرح گازرسانی به روستای قرناوه علیا و آغاز عملیات گازرسانی به روستا‌های غرب مراوه تپه و گوگ دره با اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال از دیگر طرح‌های دهه فجر امسال است.

وی ادامه داد: بهره برداری از چند طرح آبرسانی با ۱۸ میلیارد ریال و افتتاح مدارس دولت اورلان و گلیداغ و آغاز عملیات اجرایی احداث نیروگاه خورشیدی منطقه چناران و احداث سیلوی گندم در قپان و گلیداغ را از دیگر طرح‌های عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی مراوه تپه است.

تاجی به نقش موثر افتتاح و بهره برداری این طرح‌ها در این شهرستان اشاره کرد و گفت: با بهره برداری از طرح‌های عمرانی، اقتصادی و اشتغالزایی مراوه تپه در دهه فجر برای ۹۴ نفر به صورت مستقیم ایجاد اشتغال می‌شود.

گردآوری: گروه خبری ترکمن‌نیوز

https://t.me/ITNAnews

انتشار دهنده : Medeniyet
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۱۲:۲۷

۱۰ بهمن ۱۳۹۶

کد خبر :

10684

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک