آبرسانی به 2 روستای مرزی گنبدکاووس 300x190 - آغاز عملیات اجرایی طرح آبرسانی به 2 روستای مرزی گنبدکاووسترکمن نیوز:  مدیر امور آب و فاضلاب گنبدکاووس از آغاز اجرای عملیات آبرسانی به ۲روستای مرزی این شهرستان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی و اعتبارات استانی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛ به نقل روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان، حسین سعیدی راد افزود: در راستای تامین آب شرب پایدار، سالم و بهداشتی از مرداد ماه سال جاری عملیات اجرایی خط انتقال آب شرب ۲ روستای مرزی قیزلر و دماغ  به طول ۱۴ کیلومتر و جنس لوله پلی اتیلن ۱۱۰، با دستور و مساعدت مهندس هرمزی مدیر عامل شرکت آغاز شد.

 وی با بیان اینکه شرکت آب و فاضلاب استان برای اجرای این خط انتقال حدود ۲۵میلیارد ریال هزینه نموده است افزود: این خط انتقال تا فروردین ماه سال آینده به بهره‌برداری می رسد که امیدواریم قبل از شروع فصل تابستان آینده مردم این ۲ روستای مرزی از آب شرب موردنیاز بهره‌مند می‌شوند.

سعیدی راد در پایان بیان داشت : اجرای عملیات خط انتقال با هدف رفع مشکلات موجود در خصوص تامین نیاز آب شرب این ۲ روستا و بهره برداری از این طرح در کوتاه ترین زمان موجب رضایت مندی مشترکین خواهد داشت و قطعا این امر تحقق خواهد یافت.
مدیر امور آب و فاضلاب گنبد کاووس در پایان اظهار داشت: با بهره برداری از این طرح ۱۹۲ خانوار با جمعیتی بالغ بر ۷۰۹ نفر از آب شرب پایدار ، سالم و بهداشتی بهره مند خواهند شد.
انتشار دهنده : shirzad
دسته بندی اصلی :
تاریخ و زمان خبر

۷:۰۹

۲۱ مهر ۱۳۹۹

کد خبر :

84191

چاپ
تلگرام
اینستاگرام
گوگل پلاس
فیسبوک
توئیتر
فونت بزرگ
فونت کوچک