امروز : دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰

|

نرخ ارز :

۲۷۵,۷۱۰

ریال

|

دمای هوای شهر

61945892 300x200 - آغاز بکار شورای ششم از ۱۴ مردادترکمن نیوز: رئیس شورای عالی استان‌ها گفت: موضوع اصلی ما شورا‌های اسلامی شهر هستند و اگر منتخبین شورا‌های شهر را به خوبی آموزش دهیم بسیاری از مشکلات حل خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ترکمن‌؛  علیرضا احمدی اظهار کرد: یکی از معضلات اساسی برای شورا‌های شهر و روستا، آموزش است که سعی کردیم در این مدت برای شورا‌های منتخب دوره ششم موضوع آموزش را انجام دهیم.

وی ادامه داد: بصورت آموزشی، قبل از انتخابات دوره‌های آموزشی را برای نامزد‌های انتخابات برگزار کردیم.

احمدی گفت: در این دوره که بصورت آزمایشی برگزار شد حدود ۵۰۰ نفر شرکت کردند، چون هدف اصلی ما منتخبین شورا‌ها بودند و این دوره آموزش برای آشنایی با قوانین و مقررات شورا‌های اسلامی شهر و روستا و شهرداری هاست و هم نحوه رفتار شورا‌ها با مردم است.

وی افزود: موضوع اصل ما شورا‌های اسلامی شهر هستند و تعداد آن‌ها حدود ۸ هزار نفر است؛ اگر منتخبین شورا‌های شهر را به خوبی آموزش دهیم بسیاری از معضلات حل خواهد شد. چون عدم آموزش و عدم اشراف به قوانین موجب صورت گرفتن تخلف در شورا‌های اسلامی شهر می‌شود و این تخلف منجر به برخورد قضایی می‌شود.

وی ادامه داد: در این دوره شورا‌های اسلامی شهر حدود ۱۳ شورا منحل شد و ۱۱۱ نفر هم سلب عضویت شورا‌های اسلامی شهر شدند و مابقی هم برای روستا‌ها بودند.

رئیس شواری عالی استان‌ها گفت: باید یک ممنوعیتی در قانون برای افراد دیده شود تا از تخلفات جلوگیری شود.

اشتراک گذاری :
اشتراک گذاری :

در تلگرام

کانال ما را دنبال کنید

در اینستاگرام

صفحه ما را دنبال کنید

مطالب مرتبط

نظرات کاربران

نظر شما چیست ؟

* پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد، منتشر نخواهد شد.
* پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد.
* انعکاس نظر مخاطبین، به منزله تایید آنها از سوی ترکمن نیوز نیست و صرفاً به منظور احترام به نظر کاربران صورت می گیرد.

*

*
*

بالا
ترکمن نیوز